Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Najemcy wybierają powojenną kamienicę

Biurowiec Górskiego 9
Biurowiec Górskiego 9
Biurowiec Górskiego 9 ma nowego najemcę. Dzięki tej transakcji obiekt jest już wynajęty w ponad 90 proc.

Nowym najemcą jest kancelaria prawna, która zajmie dwa piętra biurowca – drugie i trzecie, wynajmując łącznie 650 mkw. powierzchni biurowej w budynku Górskiego 9. Właściciela, czyli firmę Perdom w transakcji reprezentowali doradcy Savills, natomiast kancelaria prawna była reprezentowana przez NAI Estate Fellows.


Dzięki naszej współpracy z właścicielem budynku Górskiego 9, biurowiec jest obecnie wynajęty w ponad 90 proc. Wolny został jedynie lokal biurowy na parterze budynku o powierzchni 177 mkw. Co ciekawe, budynek biurowy Górskiego 9 ze swoją doskonałą lokalizacją i kameralna atmosferą, idealnie wpasował się w potrzeby naszych klientów i dobrze uzupełnił naszą ofertę powierzchni biurowych – komentuje Daniel Czarnecki, portfolio manager w Dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills. 


Górskiego 9 to czteropiętrowa powojenna kamienica biurowa. Jest ona usytuowana w samym centrum Warszawy, w pobliżu skrzyżowania z ul. Szpitalną. Łącznie budynek oferuje 1780 mkw. powierzchni w układzie gabinetowym.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra