bcb wrzesień 2020

Amrop i Multimedia Polska S.A. w odmienionym Atrium Garden

Atrium Garden
Atrium Garden
Umowy najmu w budynku Atrium Garden przedłużyły Amrop i Multimedia Polska S.A. Już niebawem najemcy będą mogli cieszyć się nową odsłoną biurowca położonego w samym centrum biznesowej Warszawy.

Amrop jest firmą doradztwa personalnego, która specjalizuje się w wyszukiwaniu menedżerów. W biurowcu Atrium Garden zajmuje 380 mkw. powierzchni. Z kolei firma Multimedia Polska S.A. jest ogólnopolskim operatorem kablowym i telekomunikacyjnym. Jej siedziba w Atrium Garden zajmuje powierzchnię 360 mkw. Obie firmy przedłużyły swoje umowy. W obu przypadkach w procesie wynajmu właściciela budynku, fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Knight Frank, zaś firmie Amrop doradzał Colliers International

 

Atrium Garden to budynek biurowy oferujący powierzchnie klasy A. Obiekt oferuje niemal 21 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Atrium Garden zlokalizowany jest przy Rondzie ONZ. Jest to pierwszy budynek komercyjny w Polsce z certyfikatem „Green Building” przyznanym przez Komisję Europejską. Już wkrótce lobby budynku zostanie zmodernizowane i wypełnione roślinnością. W ten sposób nowa nazwa budynku Atrium Garden (dawniej Deloitte House) znajdzie swoje odbicie w rzeczywistości.

 

Już niebawem najemcy będą mogli cieszyć się nową odsłoną Atrium Garden. W budynku trwają prace modernizacyjne, obejmujące wejście do budynku oraz lobby główne. Wnętrza zyskają nowoczesny, lekki, przestronny charakter. Zgodnie z realizowaną koncepcją architektoniczną – będzie jasno i niezwykle komfortowo – zapewnia Izabela Dąbrowska, Senior Manager w dziale wynajmu powierzchni biurowych w firmie Knight Frank.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz