Giant

ILF Consulting Engineers zostaje w Poleczki Business Park

Poleczki Business Park
Poleczki Business Park
Firma ILF Consulting Engineers Polska przedłużyła umowę najmu w Poleczki Business Park w Warszawie.

ILF Consulting Engineers Polska to jedna z wiodących inżynierskich firm projektowo-doradczych. W biurowcu Poleczki Business Park firma przedłużyła umowę najmu ok. 4200 mkw. powierzchni. W procesie negocjacji z firmą UBM (deweloperem obiektu) ILF Consulting Engineers Polska reprezentowali eksperci z JLL.


Warszawski rynek biurowy rozwija się bardzo dynamicznie, a szereg nowych projektów jest oddawanych do użytku każdego roku. Warto jednak zauważyć, że inwestycje istniejące, w sprawdzonych, dobrych lokalizacjach nadal cieszą się zaufaniem najemców również ze względu na elastyczność deweloperów oraz atrakcyjne stawki czynszu – powiedziała Izabela Metrycka, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.


Poleczki Business Park to kompleks o powierzchni ok. 80 000 mkw. Składa się on z sześciu istniejących budynków biurowych. Projekt oprócz nowoczesnych, elastycznych biur projekt charakteryzuje się szeroko rozwiniętą ofertą usługową obejmującą m.in. restaurację, kawiarnię, przedszkole czy pocztę. Obiekt znajduje się w pobliżu ul. Puławskiej w południowej części Warszawy. Lokalizacja w niewielkiej odległości od tras wylotowych, obwodnicy Warszawy, lotniska Chopina, jak również przystanków komunikacji publicznej i własnej stacji rowerowej Veturilo jest jednym z atutów kompleksu Poleczki Business Park.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz