City Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

75-latek z najlepszym stoiskiem

Kinnarps - stoisko
Kinnarps został nagrodzony za najlepsze stoisko na Targach Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie. Firma zaprosiła uczestników Targów do obejrzenia konstrukcji upamiętniającej 75-letnią historię spółki.

Konstrukcja zaprezentowana przez firmę Kinnarps podczas Targów Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie (Stockholm Furniture & Light) nosi nazwę Silhouettes of Kinnarps. Upamiętnia ona 75-letnią historię spółki oraz prezentuje jej plany na przyszłość. 

 

W tym roku to właśnie stoisko Kinnarps zostało uznane za najlepsze na targach. Oczywiście bardzo się cieszymy z tej nagrody. W tym roku Kinnarps obchodzi 75-lecie swojego istnienia, za pomocą tego stoiska chcieliśmy zwrócić uwagę na naszą historię, ale też na to, jaką firmą jesteśmy obecnie i jaką będziemy w przyszłości. Chcieliśmy zaproponować naszym gościom przedsmak rozwiązań przestrzeni pracy, które zapewniają firmom rozwój, a pracownikom dobre samopoczucie. Nagroda pokazuje, że nam się to udało – mówi Elisabeth Slunge, dyrektor ds. oferty globalnej i komunikacji.

 

Dyrektorem artystycznym stoiska Kinnarps jest Johan Ronnestam. Podczas tworzenia stoiska współpracował on z Björnem Förstbergiem i Mikaelem Lingiem z biura architektonicznego i projektowego Förstberg Ling z Malmö. 

 

Praca z jedną z najlepszych szwedzkich marek i najlepszymi na świecie rozwiązaniami do miejsca pracy to dla mnie zaszczyt. Inspirowaliśmy się bogatą historią, fachową wiedzą i świadomością dotyczącą miejsca pracy przyszłości. Od kiedy podjąłem z Förstberg Ling współpracę przy opracowywaniu koncepcji projektowej dla firmy Kinnarps, naszym celem było stworzenie czegoś, co podkreśliłoby jej największe zalety: zdolność do adaptacji, zmiany i patrzenie w przyszłość. Konstrukcja, która powstała stanowi przestrzeń, gdzie można się spotykać, dzielić pomysłami i czerpać inspiracje. To także sposób na uczczenie historii oraz przyszłości firmy Kinnarps. W ten sposób pragniemy upamiętnić 75-lecie jej istnienia, zapraszając odwiedzających, by stali się częścią stoiska. Nowoczesne miejsce pracy zapewnia otwartą atmosferę, w której dialog, kreatywność i produktywność prowadzą do innowacji – co ilustruje nasza przezroczysta struktura – powiedział Johann Ronnestam.

 

Targi Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie miały miejsce w dniach od 7-11 lutego.

 

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
mantra