Vastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoKontor logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Futuro Finance w OVO

OVO Wrocław
Lider branży doradców finansowych otwiera oddział we Wrocławiu. Firma Futuro Finance wynajmie ok. 1000 mkw. w kompleksie OVO Wrocław.

Futuro Finance specjalizuje się w doradztwie finansowym. Dynamicznie rozwijająca się firma w swoim biurze w OVO Wrocław stworzy 120 nowych miejsc pracy. Futuro Finance zajmie aż 1000 mkw. z 3800 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim kompleksie. W budynku OVO Wrocław znajdą się nowe departamenty sprzedaży i siedziba zarządu. Futuro Finance w nowej siedzibie zacznie działać w czerwcu 2017 r. 

 

Otwarcie biura w OVO Wrocław jest bezpośrednio związane z naszą strategią rozwoju. Stale rozszerzamy działalność, coraz mocniej otwierając się również na klientów z zagranicy. OVO zapewnia nowoczesne powierzchnie w klasie A+, a także dostęp do usług na wysokim poziomie, w tym pięciogwiazdkowego hotelu – mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance, jedyna kobieta z Dolnego Śląska nominowana do tytułu Bizneswoman Roku 2016.

 

Futuro Finance ma obecnie dwa biura we Wrocławiu, a po jednym w Krakowie, Katowicach i Lublinie, a także dwie franczyzy na Dolnym Śląsku, w Lubinie i Świebodzicach. Wkrótce otwieramy również nowe biuro w Poznaniu. Docelowo chcemy być obecni we wszystkich 16 miastach wojewódzkich. W planach mamy również intensywną rozbudowę sieci franczyz w całej Polsce – dodaje Agata Brucko-Stępkowska.

 

Obecnie w OVO Wrocław pozostało w ofercie około 1000 mkw. powierzchni biurowej. W kompleksie mieszczą się biura, apartamenty i hotel, restauracje, kawiarnie i butiki, a także strefa Health and Beauty. 

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra