Giant

Futuro Finance w OVO

OVO Wrocław
Lider branży doradców finansowych otwiera oddział we Wrocławiu. Firma Futuro Finance wynajmie ok. 1000 mkw. w kompleksie OVO Wrocław.

Futuro Finance specjalizuje się w doradztwie finansowym. Dynamicznie rozwijająca się firma w swoim biurze w OVO Wrocław stworzy 120 nowych miejsc pracy. Futuro Finance zajmie aż 1000 mkw. z 3800 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim kompleksie. W budynku OVO Wrocław znajdą się nowe departamenty sprzedaży i siedziba zarządu. Futuro Finance w nowej siedzibie zacznie działać w czerwcu 2017 r. 

 

Otwarcie biura w OVO Wrocław jest bezpośrednio związane z naszą strategią rozwoju. Stale rozszerzamy działalność, coraz mocniej otwierając się również na klientów z zagranicy. OVO zapewnia nowoczesne powierzchnie w klasie A+, a także dostęp do usług na wysokim poziomie, w tym pięciogwiazdkowego hotelu – mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance, jedyna kobieta z Dolnego Śląska nominowana do tytułu Bizneswoman Roku 2016.

 

Futuro Finance ma obecnie dwa biura we Wrocławiu, a po jednym w Krakowie, Katowicach i Lublinie, a także dwie franczyzy na Dolnym Śląsku, w Lubinie i Świebodzicach. Wkrótce otwieramy również nowe biuro w Poznaniu. Docelowo chcemy być obecni we wszystkich 16 miastach wojewódzkich. W planach mamy również intensywną rozbudowę sieci franczyz w całej Polsce – dodaje Agata Brucko-Stępkowska.

 

Obecnie w OVO Wrocław pozostało w ofercie około 1000 mkw. powierzchni biurowej. W kompleksie mieszczą się biura, apartamenty i hotel, restauracje, kawiarnie i butiki, a także strefa Health and Beauty. 

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz