ARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoINTER-BUD logoSpectra Development logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ekspansja w biurowcu Taifun

Budynek biurowy Taifun
Budynek biurowy Taifun
Firma Lionbridge zostaje na dłużej w biurowcu Taifun. Po ekspansji firma zajmie cały budynek.

Lionbridge Poland podjął decyzję o pozostaniu i ekspansji w swojej dotychczasowej warszawskiej siedzibie. Firma będzie wynajmować ok. 7000 mkw. powierzchni. Po podpisaniu umowy Lionbridge zajmie cały budynek biurowy Taifun . Podczas negocjacji warunków najmu firmę Lionbridge reprezentowali eksperci z JLL.

 

Lionbridge świadczy usługi z zakresu tłumaczeń, marketingu online, globalnego zarządzania treścią i testowania aplikacji. Firma działa w 26 krajach i wspiera dalszy rozwój 800 międzynarodowych marek. 


Warszawski oddział firmy jest kluczowym ogniwem w procesie umacniania jej globalnego modelu operacyjnego oraz wiedzy z zakresu technologii i kwestii kulturowych. Dlatego istotna jest dla nas dobrze dobrana siedziba – w sprawdzonej lokalizacji z dostępem do transportu publicznego. Wzięliśmy też pod uwagę aspekty związane z bezpieczeństwem operacyjnym i zdecydowaliśmy o pozostaniu w biurowcu Taifun – komentuje Jacek Stryczyński, Prezes Zarządu Lionbridge w Polsce.

 

Budynek biurowy Taifun znajduje się w tzw. korytarzu Alei Jerozolimskich, który jest trzecim co do wielkości obszarem biurowym w Warszawie. Należący do IMMOFINANZ obiekt jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i lotniskiem.

 

Lionbridge jest w fazie wdrażania strategii w obszarze nieruchomości, opracowanej podczas długofalowej współpracy z JLL. Wydłużenie najmu w budynku Taifun stanowi pierwszy etap procesu optymalizacji przestrzeni biurowej zajmowanej przez firmę w Warszawie – dodaje Anna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra