Tork

Medicover powiększa metraż w biurowcu Equator II

Biurowiec Equator II
Biurowiec Equator II
Jedno z największych centów medycznych Medicover w Polsce znajduje się w biurowcu Equator II. Firma nie tylko przedłużyła umowę najmu powierzchni w obiekcie, ale również powiększyła dotychczasowy metraż do 1939 mkw.

Medicover jest jednym z kluczowych najemców budynku Equator II. W biurowcu położonym przy Alejach Jerozolimskich firma zajmuje 1647 mkw. powierzchni. Jest to jedna z największych przychodni należącą do jej sieci w Polsce. Firma zdecydowała się przedłużyć wynajem powierzchni w Equatorze II na kolejnych 10 lat. 

 

W Warszawie, Karimpol dostarcza powierzchnię pod usługi medyczne już od 12 lat. Kontynuacja współpracy z międzynarodową firmą medyczną o tak wysokim prestiżu, jak Medicover jest dla nas powodem do ogromnej satysfakcji. To także dowód uznania dla budynku i wysokiej jakości środowiska pracy, które udało nam się stworzyć — mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. 


Umowa zawarta między Medicover a spółką Karimpol zakłada także zwiększenie dotychczasowej przestrzeni najmu o ponad 290 mkw. Dodatkowy metraż zostanie zagospodarowany na aptekę oraz gabinety dentystyczne. Zostaną one uruchomione od września 2017 r.


Equator II został oddany do użytku w 2011 r. Budynek oferuje 21 300 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej ulokowanej na 14 kondygnacjach naziemnych. Do dyspozycji użytkowników biurowca przeznaczony jest również 3-kondygnacyjny parking podziemny na ponad 250 aut. Na zewnątrz budynku znajduje się dodatkowe 45 miejsc postojowych. Do grona kluczowych najemców obiektu należą m.in.: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, AON oraz REGUS. Budynek posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz