Real Estate Management Congress

Przeprowadzka do High5ive

Park biurowy High5ive w Krakowie
Park biurowy High5ive w Krakowie
Do znajdującego się w centrum Krakowa parku biurowego High5ive przeprowadzi się firma Ocado Technology. W procesie wynajmu biura doradzali eksperci firmy Colliers International.

Ocado Technology to międzynarodowa firma świadcząca zaawansowane usługi IT. Jest ona dostawcą innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla największego na świecie, internetowego sklepu spożywczego Ocado. W budowanym przez Skanska kompleksie biurowym firma wynajmie prawie 2400 mkw. powierzchni. Pracownicy Ocado Technology wprowadzą się do budynku drugiego, oznaczonego symbolem różnorodności. Firma swoje biuro otworzy w marcu 2018 r. 

 

Krakowski oddział Ocado Technology, który powstał w 2012 r., był pierwszym zagranicznym ośrodkiem rozwoju zaawansowanych rozwiązań informatycznych, wspierających nasze operacje na rynku brytyjskim oraz stanowiących kluczowe komponenty rozwiązań o charakterze globalnym. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dbając o rozwój innowacyjnej kultury organizacyjnej, dla której wymiana myśli i współpraca są kluczowymi czynnikami sukcesu. High5ive tworzy przestrzeń, w której możemy zapewnić naszym pracownikom znakomite warunki pracy, umożliwiające zarówno efektywną pracę indywidualną, jak i podsycające energię zaangażowania zespołowego – mówi Grzegorz Cempla, site lead i General Manager w Ocado Technology. 


High5ive to już trzecia inwestycja biurowa firmy Skanska w Krakowie (po budynkach Kapelanka 42 i Axis). Pierwszy etap parku biurowego zostanie oddany do użytku w IV kw. br. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu będzie wynosić ok. 70 000 mkw. GLA. 

 


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz