INTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy oddział Fujitsu w biurowcu Nowa Fabryczna

Wizualizacja biurowca Nowa Fabryczna
Wizualizacja biurowca Nowa Fabryczna
Fujitsu otworzy nowy oddział w obiekcie Nowa Fabryczna w Łodzi. Firma w biurowcu wynajęła 6200 mkw. powierzchni biurowej.

Transakcja zawarta przez firmy Fujitsu i Skanska odzwierciedla widoczną tendencję na rynku inwestycji biurowych w Łodzi w roku 2016, czyli dynamiczny wzrost popytu na nowoczesne biura. Chcemy pogratulować Fujitsu decyzji rozszerzenia jej działalności na terenie Łodzi oraz wybrania projektu wysokiej jakości i w doskonałej lokalizacji, jakim zdecydowanie jest Nowa Fabryczna — powiedział Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny łódzkiego oddziału firmy Colliers International, który reprezentował w transakcji najemcę.


Firma Fujitsu działała dotychczas w Warszawie i w dwóch innych łódzkich lokalizacjach, w których znajdowało się globalne centrum usług i centrum usług wspólnych dla finansów. Do nowego biura we wrześniu br. przeniesie się centrum usług wspólnych dla finansów Fujitsu. Nowa lokalizacja to atrakcyjne miejsce pracy dla naszego personelu. To wygodne i nowoczesne biuro ma doskonałe połączenia komunikacyjne z obszarami podmiejskimi. Stanowi ono idealne miejsce do pracy zarówno dla obecnych, jak i nowych pracowników, które umocni rozwój Fujitsu w obrębie miasta – powiedziała Żaneta Leduchowska, dyrektor centrum usług wspólnych dla finansów firmy Fujitsu.

 

Biurowiec Nowa Fabryczna znajduje się przy ul. Składowej. Projekt został zrealizowany zgodnie z ideą tworzenia przestrzeni miejskiej, która polega na budowaniu ogólnodostępnych miejsc. Nową Fabryczną wzbogaci m.in. zielone patio, z którego będą mogli korzystać przechodnie oraz nowoczesna infrastruktura rowerowa, w tym punkt roweru miejskiego. Biurowiec zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Łącznie obiekt będzie oferować ok. 21 500 mkw. całkowitej powierzchni najmu na 7 naziemnych kondygnacjach. Budynek powstaje zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa, który został już potwierdzony precertyfikatem LEED na poziomie Gold.
 


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
mantra