bcb wrzesień 2020

Jedna z największych umów na wrocławskim rynku!

Sagittarius Business House
Sagittarius Business House
EY GDS Poland, czyli centrum usług wspólnych EY, wynajął 10 500 mkw. powierzchni w biurowcu Sagittarius Business House, który powstaje przy ul. Suchej we Wrocławiu.

To jedna z największych umów w ostatnim czasie na wrocławskim rynku biurowym. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do Sagittarius Business House wprowadzi się właśnie EY, firma będąca od lat światowym liderem w swojej branży. To dowód na to, że powierzchnie oferowane w naszej nowej wrocławskiej inwestycji spełniają najwyższe standardy – mówi Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalny w Dziale Biur Echo Investment.

 

EY Global Delivery Services jest globalną organizacją, która posiada swoje oddziały w 5 krajach. Do jej zadań należy obsługa klientów wewnętrznych w 150 biurach firmy doradczej EY na całym świecie. Usługi świadczone są również dla klientów zewnętrznych EY, którymi są międzynarodowe koncerny. 


EY GDS Poland działa we Wrocławiu od 2011, a w Warszawie od 2016 r. Obecnie firma posiada trzy biura, w których zatrudnia ponad 800 specjalistów. Świadczy usługi w obszarach IT, finansów, zarządzania projektami, zarządzania wiedzą oraz strategicznego wsparcia klienta. Działalność we Wrocławiu prowadzimy od 6 lat i od początku wielokrotnie zwiększyliśmy powierzchnię biurową, którą zajmujemy. Rozwijamy się bardzo dynamicznie i to właśnie nasz rozwój spowodował, że pojawiła się potrzeba znalezienia nowej, wspólnej przestrzeni, która będzie komfortowa dla naszych pracowników. Cieszę się, że nasze wrocławskie biuro będzie mieściło się właśnie w Sagittariusie. Jestem przekonany, że dzięki doskonałej lokalizacji, także pod względem komunikacyjnym oraz wysokiej klasie biurowca, naszym zespołom będzie się tam dobrze pracowało – mówi Dariusz Sus, dyrektor EY GDS Poland.

 


Sagittarius Business House to budynek biurowy klasy A oferujący 24 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Obiekt znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej. W sąsiedztwie biurowca znajdują się liczne punkty usługowe, budynki biurowe i centrum handlowe. Budynek będzie certyfikowany w ramach systemu BREEAM. Realizacja Sagittarius Business House przebiega zgodnie z harmonogramem. Obiekt będzie gotowy do użytkowania pod koniec 2017 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz