Giant

EQUATOR IV ma już pierwszego najemcę

Biurowiec Equator IV - wizualizacja
Biurowiec Equator IV - wizualizacja
Do biurowca Equator IV wprowadzi się sieć fitness klubów Zdrofit. Pierwszy najemca inwestycji firmy Karimpol zajmie całe pierwsze piętro oraz parter.

Firma Karimpol podpisała umowę z siecią fitness klubów Zdrofit na wynajem 1662 mkw. powierzchni w biurowcu Equator IV. Zdrofit jest pierwszym najemcą inwestycji, która powstaje przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Na parterze dwupoziomowego fitness klubu będzie znajdowała się recepcja, a na całym pierwszym piętrze sale do ćwiczeń. Będzie to jedna z największych w Warszawie placówek należących do sieci. Otwarcie fitness klubu Zdrofit w Equator IV zaplanowane jest na 1 lipca 2018 r. 

 

Biurowiec Equator IV to najlepsza lokalizacja na warszawskiej Ochocie, przeznaczona na wynajem powierzchni. To także najlepiej zaprojektowany obiekt pod względem zapewnienia najwyższych standardów i wysokiej jakości środowiska pracy. Cieszymy się, że możemy powitać w Equator IV naszego pierwszego Najemcę – prestiżową sieć klubów fitness Zdrofit. Podpisanie umowy najmu, na ponad rok przed zakończeniem budowy obiektu, jest dla nas potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy Karimpol na polskim rynku deweloperskim — mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. 

 

Equator IV ma powstać w ciągu niespełna 14 miesięcy. Obiekt zwieńczy kompleks Equator Office Park, który znajduje się przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Budynek będzie miał czternaście kondygnacji naziemnych przewidzianych na przestrzeń biurową i techniczną oraz cztery podziemne, przeznaczone na wielopoziomowy parking. Equator IV będzie obiektem biurowym klasy A, certyfikowanym w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Biurowiec oraz infrastruktura terenów zielonych dostosowana będzie w pełni do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz