bcb wrzesień 2020

Kinnarps w podróży

Już wkrótce rozpocznie się polska część trasy „Kinnarps on Tour”. W mobilnym showroomie zostaną zaprezentowane najnowsze produkty w ofercie firmy, zarówno w wersji realnej, jak i wirtualnej.

Mobilny showroom będzie zaaranżowany we wnętrzu specjalnej ciężarówki. Najnowsze meble będzie można zobaczyć na żywo oraz w wirtualnym showroomie, w ramach ogólnoeuropejskiej trasy #KinnarpsOnTour. Polska część trasy potrwa od 9-19 maja. Mobilna wystawa zatrzyma się w 8. miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Gdańsku i Szczecinie.


Uważamy, że tournée naszego mobilnego showroomu „Kinnarps On Tour” to ciekawy sposób prezentacji możliwości oferty Kinnarps oraz funkcjonalności, jakie zapewniają nasze rozwiązania aranżacyjne. Na mobilnej wystawie chcemy pokazać nasze najnowsze produkty, które inspirują do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych i ergonomicznych przestrzeni pracy – mówi Beata Rejkowska, Sales Operation Director Kinnarps w Polsce.


Co będzie można zobaczyć w charakterystycznej niebieskiej ciężarówce? 

W showroomie na kółkach zaprezentowane zostaną nowości, wśród nich np. siedziska Phaze i Kaloo zaprojektowane przez Karima Rashida dla marek Skandiform i Materia, należących do Grupy Kinnarps. W showroomie będzie można zobaczyć także inne produkty m.in. takie jak seria Space, siedziska Mr. T oraz Patch, a także panele akustyczne Deep Forest. Te ciekawe i innowacyjne meble będzie można wypróbować, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat trendów w aranżacji współczesnych biur od specjalistów Kinnarps.

Ponadto, dzięki okularom VR 70 mkw ekspozycji w ciężarówce powiększy się do 2500 mkw., po których można będzie spacerować w wirtualnym showroomie. Kinnarps w 2017 obchodzi 75 urodziny i dlatego chcieliśmy zaprezentować nasze nowości w nowoczesnej, ożywczej atmosferze, czerpiąc nieco z przeszłości – mówi Anna-Karin Halvardsson z centrali Kinnarps w Szwecji, która jest autorką koncepcji wnętrza ciężarówki ekspozycyjnej.

 

Kinnarps on Tour w Polsce:

9.05 – Kraków
10.05 – Katowice
11.05 – Wrocław
12.05 – Poznań
13.05 – Łódź
16.05 – Warszawa
17.05 – Gdańsk
19.05 – Szczecin

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz