INTERBIURO logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PVM nie wyprowadza się z The Park Warsaw

The Park Warsaw
The Park Warsaw
Perfetti Van Melle Polska, producent i dystrybutor tak znanych marek jak Mentos czy Chupa Chups, zostaje w biurowcu The Park Warsaw w Warszawie. Najemcy w procesie transakcji doradzał Knight Frank.

Perfetti Van Melle Polska zajmuje się produkcją i dystrybucją cukierków, lizaków oraz gum do żucia w ponad 150 krajach. Firma należy do grona największych przedsiębiorstw w branży FMCG, a jej najbardziej rozpoznawalne marki to: Mentos, Chupa Chups, Fruittella i Alpenliebe. W Polsce PVM jest także wyłącznym dystrybutorem marek Fisherman’s Friend, The Belgian oraz Petit Ourson. Spółka przedłużyła umowę najmu biura w The Park Warsaw o powierzchni 700 mkw.

Cieszymy się, że mogliśmy doradzać Perfetti Van Melle w procesie wynajmu biura. Spółka wprowadziła się do kompleksu The Park Warsaw wkrótce po jego oddaniu do użytku w 2013 roku. Dogodna lokalizacja, towarzyszące udogodnienia i zadowolenie ze sposobu zarządzania przez właściciela obiektem przesądziły o pozostaniu naszego klienta w The Park – komentuje Kamil Komoński, negocjator w dziale Reprezentacji Najemcy w Knight Frank. 

The Park Warsaw to kompleks biurowy klasy A znajdujący się przy ul. Krakowiaków. Obiekt jest dobrze skomunikowanym z Alejami Jerozolimskimi, jak i głównymi arteriami prowadzącymi na Mokotów i Służewiec – Alejami Krakowskimi, ul. Żwirki i Wigury oraz Łopuszańską. Kompleks biurowy The Park Warsaw należy do AIG oraz White Star Real Estate. Znakiem rozpoznawczym biurowca jest innowacyjna architektura oraz unikalna aranżacja placów i zieleni wokół budynków. Na terenie kompleksu znajdują się także udogodnienia dla najemców takie jak np. sklepy, restauracje, kawiarnia, bankomat czy stacja rowerów Veturilo.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra