Inter-bud Fabryczna - duży

PVM nie wyprowadza się z The Park Warsaw

The Park Warsaw
The Park Warsaw
Perfetti Van Melle Polska, producent i dystrybutor tak znanych marek jak Mentos czy Chupa Chups, zostaje w biurowcu The Park Warsaw w Warszawie. Najemcy w procesie transakcji doradzał Knight Frank.

Perfetti Van Melle Polska zajmuje się produkcją i dystrybucją cukierków, lizaków oraz gum do żucia w ponad 150 krajach. Firma należy do grona największych przedsiębiorstw w branży FMCG, a jej najbardziej rozpoznawalne marki to: Mentos, Chupa Chups, Fruittella i Alpenliebe. W Polsce PVM jest także wyłącznym dystrybutorem marek Fisherman’s Friend, The Belgian oraz Petit Ourson. Spółka przedłużyła umowę najmu biura w The Park Warsaw o powierzchni 700 mkw.

Cieszymy się, że mogliśmy doradzać Perfetti Van Melle w procesie wynajmu biura. Spółka wprowadziła się do kompleksu The Park Warsaw wkrótce po jego oddaniu do użytku w 2013 roku. Dogodna lokalizacja, towarzyszące udogodnienia i zadowolenie ze sposobu zarządzania przez właściciela obiektem przesądziły o pozostaniu naszego klienta w The Park – komentuje Kamil Komoński, negocjator w dziale Reprezentacji Najemcy w Knight Frank. 

The Park Warsaw to kompleks biurowy klasy A znajdujący się przy ul. Krakowiaków. Obiekt jest dobrze skomunikowanym z Alejami Jerozolimskimi, jak i głównymi arteriami prowadzącymi na Mokotów i Służewiec – Alejami Krakowskimi, ul. Żwirki i Wigury oraz Łopuszańską. Kompleks biurowy The Park Warsaw należy do AIG oraz White Star Real Estate. Znakiem rozpoznawczym biurowca jest innowacyjna architektura oraz unikalna aranżacja placów i zieleni wokół budynków. Na terenie kompleksu znajdują się także udogodnienia dla najemców takie jak np. sklepy, restauracje, kawiarnia, bankomat czy stacja rowerów Veturilo.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra