Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

PVM nie wyprowadza się z The Park Warsaw

The Park Warsaw
The Park Warsaw
Perfetti Van Melle Polska, producent i dystrybutor tak znanych marek jak Mentos czy Chupa Chups, zostaje w biurowcu The Park Warsaw w Warszawie. Najemcy w procesie transakcji doradzał Knight Frank.

Perfetti Van Melle Polska zajmuje się produkcją i dystrybucją cukierków, lizaków oraz gum do żucia w ponad 150 krajach. Firma należy do grona największych przedsiębiorstw w branży FMCG, a jej najbardziej rozpoznawalne marki to: Mentos, Chupa Chups, Fruittella i Alpenliebe. W Polsce PVM jest także wyłącznym dystrybutorem marek Fisherman’s Friend, The Belgian oraz Petit Ourson. Spółka przedłużyła umowę najmu biura w The Park Warsaw o powierzchni 700 mkw.

Cieszymy się, że mogliśmy doradzać Perfetti Van Melle w procesie wynajmu biura. Spółka wprowadziła się do kompleksu The Park Warsaw wkrótce po jego oddaniu do użytku w 2013 roku. Dogodna lokalizacja, towarzyszące udogodnienia i zadowolenie ze sposobu zarządzania przez właściciela obiektem przesądziły o pozostaniu naszego klienta w The Park – komentuje Kamil Komoński, negocjator w dziale Reprezentacji Najemcy w Knight Frank. 

The Park Warsaw to kompleks biurowy klasy A znajdujący się przy ul. Krakowiaków. Obiekt jest dobrze skomunikowanym z Alejami Jerozolimskimi, jak i głównymi arteriami prowadzącymi na Mokotów i Służewiec – Alejami Krakowskimi, ul. Żwirki i Wigury oraz Łopuszańską. Kompleks biurowy The Park Warsaw należy do AIG oraz White Star Real Estate. Znakiem rozpoznawczym biurowca jest innowacyjna architektura oraz unikalna aranżacja placów i zieleni wokół budynków. Na terenie kompleksu znajdują się także udogodnienia dla najemców takie jak np. sklepy, restauracje, kawiarnia, bankomat czy stacja rowerów Veturilo.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz