Giant

UTC nie zmienia lokalizacji

Sadowa Business Park
Sadowa Business Park
Firma UTC Fire & Security Polska przedłużyła umowę najmu w biurowcu Sadowa Business Park. Podczas negocjowania umowy najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Firma UTC Fire & Security Polska w gdańskim biurowcu Sadowa Business Park wynajęła ponad 4000 mkw. W Gdańsku centrum technologiczne UTC rozpoczęło działalność w 1997 r. Wówczas firma posiadała pięcioosobowy zespół inżynierski, a obecnie zatrudnia ona ponad 220 osób.

Firma UTC jest światowym liderem technologicznym, który aktywny jest w czterech obszarach: UTC Climate Controls & Security (reprezentowany przez oddział Carrier w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa), Fire & Security (w zakresie systemów zabezpieczeń elektronicznych), Otis (w systemach dźwigowych oraz w przemyśle lotniczym przez Pratt & Whitney) oraz UTC Aerospace Systems

UTC to organizacja o międzynarodowym zasięgu. Biura i wsparcie techniczne firmy znajduje się w niemal 70 krajach, w których zatrudnia ona ponad 200 000. UTC posiada także zakłady produkcyjne i rozwiniętą sieć logistyczną w Stanach Zjednoczonych, Europie, Meksyku, Australii i w Chinach.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że UTC Fire & Security Polska, nasz strategiczny i długoletni najemca, przedłużył umowę najmu w budynku Sadowa Business Park. Decyzja o kontynuacji dalszej współpracy potwierdza, że zakres i standard oferowanej powierzchni spełnia oczekiwania UTC. Doskonała współpraca i komunikacja z najemcą pozwoliła nam dostosować ofertę najmu do wysokich oczekiwań najemcy. Ekspansja UTC i możliwości akomodacji, jakie zapewnia Sadowa Business Park, zapowiadają długotrwałą i owocną współpracę – mówią Ewa Gwiazdowska, Dyrektor Finansowy oraz Monika Krzemińska, Leasing & Marketing Manager w Atlas Estates.

Sadowa Business Park to 6-kondygnacyjny biurowiec oferujący ponad 6500 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt znajduje się w okolicy historycznej Starówki, w granicach dzielnicy Olszynka. Pierwsza rewitalizacja obiektu trwała od 2003 r. do 2004 r. Kolejna miała miejsce w 2016 r. Właścicielem budynku jest Atlas Estates (Sadowa) Sp. z o.o.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz