Giant

Atlas Estates z powodzeniem komercjalizuje Millennium Plaza

Millennium Plaza
Millennium Plaza
Od początku roku Atlas Estate podpisał kilka umów najmu z nowymi i dotychczasowymi klientami. Wszystkie transakcje dotyczą ponad 10 000 mkw. powierzchni komercyjnej.

Deweloper Atlas Estates podzielił się wynikami w zakresie najmu powierzchni komercyjnej w budynku Millennium Plaza w minionych miesiącach 2015 r. Przez siedem miesięcy firma zawarła umowy dotyczące w sumie 10 500 mkw., z czego ponad 6500 mkw. zajęli nowi klienci. Wśród nich znalazły się firmy, takie jak: Raya Contact Center Europe, studio fitness McFIT i klub Level 27.

 

Największą powierzchnię biurową w ramach nowych umów wynajął Groupon – firma oferująca możliwość dokonywania zakupów grupowych przez Internet (dodatkowe 1600 mkw.). Spółka Raya Contact Center Europe specjalizująca się w zakresie outsourcingu procesów biznesowych, wchodząca w skład dużego, bliskowschodniego holdingu informatycznego Raya Corporation zajęła 1000 mkw. Łącznie nowi najemcy wprowadzili się do biur o powierzchni 3700 mkw.

 

Do grona najemców Millennium Plaza dołączyły również firmy prowadzące działalność usługową. Wkrótce swoje podwoje otworzy zlokalizowany na 2. oraz 3. poziomie budynku klub fitness McFIT (ponad 2000 mkw.). Design nowoczesnego studia fitness, opracowany przez stylistę Michaela Michalsky’ego, nawiązuje do przestrzeni przemysłowych przebudowanych na lofty. Po sukcesie naszych dwóch działających już studiów fitness w Warszawie obecnie cieszymy się z otwarcia kolejnego, w Millennium Plaza, które planujemy już na 19 września. Ten budynek gwarantuje naszym klientom nie tylko wysoki standard, ale też znakomitą lokalizację w centrum miasta i bliskość ważnego węzła komunikacyjnego, a więc dobry dojazd. Te atuty Millennium Plaza przekonały nas, że będzie to dobry adres dla naszego kolejnego klubu – komentuje Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.  

 

Na najwyższym piętrze budynku działalność rozpoczął klub Level 27 (ponad 300 mkw.). W klubie organizowane są wieczorne imprezy przy różnych gatunkach muzyki tanecznej. W ciągu dnia miejsce może służyć biznesowym lub prywatnym spotkaniom przy kawie. Do lokalu przynależy przestronny taras, pozwalający na bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu, z imponującym widokiem na panoramę Warszawy.

 

Na przedłużenia najmu powierzchni biurowej w Millenium Plaza zdecydowały się firmy Dell i Wipro (każda po ok. 1600 mkw.). W sumie Atlas Estates przedłużył umowy dotyczące 3900 mkw. biur. Umowy, jakie podpisaliśmy w ostatnich miesiącach, podkreślają naszą strategię, polegającą na szukaniu efektów synergii wynikających z łączonej funkcji budynku. Dzięki temu, że  znajduje się w nim galeria handlowa, możemy zaproponować pracownikom biur odpowiednio dobrane sklepy i punkty usługowe. Są tu zaspokajające podstawowe potrzeby delikatesy i restauracje, a także klub fitness czy szkoła tańca, gdzie można się odprężyć po pracy. Korzystają również najemcy w naszej Galerii Millennium. Dzięki temu, że w budynku znajduje się 28 000 mkw. biur, mogą oni liczyć największą liczbę konsumentów – podkreśla Albert Augustynik, Leasing Specialist w Atlas Estates.

 

Millennium Plaza jest 112-metrowym budynkiem biurowo-handlowym klasy B+, który został zakupiony przez Atlas Estates w 2006 r. Zlokalizowany przy Al. Jerozolimskich 123A w Warszawie na 28 piętrach oferuje 34 000 mkw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej, w tym 6000 mkw. lokali handlowych w Galerii Millennium oraz 28 000 mkw. biur. Wśród najemców powierzchni biurowej znajdują się instytucje, takie jak: DELL, Groupon, Wipro, United Oilfield Services, Ambasada Meksyku, linie lotnicze Turkish Airlines czy centrum konferencyjne Golden Floor.


0.0
Napisz pierwszy komentarz