Giant

„Pokaż swojemu dziecku, gdzie pracujesz”

Zabawa w Millenium Plaza
W ramach wydarzenia pracownicy firm mających siedziby w budynku mogli na cały dzień przyprowadzić swoje dzieci do pracy
Pod takim hasłem odbyła się akcja skierowana do rodziców pracujących w warszawskim biurowcu Millennium Plaza. Na pożegnanie lata zorganizował ją Atlas Estates.

W ramach wydarzenia pracownicy firm mających siedziby w budynku mogli na cały dzień przyprowadzić swoje dzieci do pracy i skorzystać z bezpłatnego programu dla najmłodszych. W akcji wzięło udział ok. 70 dzieci. W programie znalazły się zajęcia prowadzone przez animatorów, wśród nich m.in. warsztaty balonowe, koralikowe oraz pacynkowe. Równolegle działało kilka stref z atrakcjami - „zostań budowniczym”, „mapa świata”, dmuchane „zabawiaki”, strefa malucha, kino czy miejsce poczęstunku. Dzieci brały udział w konkursach z nagrodami i podziwiały panoramę Warszawy z tarasu widokowego Millennium Plaza, a rodzice w miarę możliwości oprowadzali je po swoich biurach.

 

Podobne akcje są bardzo popularne w USA, gdzie obchodzi się nawet specjalny dzień, w którym firmy otwierają się na dzieci swoich pracowników. Tego typu okazje to szansa dla najmłodszych, żeby zobaczyli na czym polega praca zawodowa i mogli być dumni z tego, że ich rodzice wykonują ważne i społecznie pożyteczne zadania. Starsze dzieci szkolne mają też możliwość praktycznego poznania, na czym polegają obowiązki związane z wykonywaniem konkretnych zawodów i skonfrontowanie tego ze swoimi wyobrażeniami – komentuje Magdalena Izdebska, Leasing Specialist w Millennium Plaza.

 

Do akcji włączyli się także najemcy budynku – linie lotnicze Turkish Airlines i biuro podróży Neckermann ufundowały gadżety na nagrody do konkursów, a lokale gastronomiczne przygotowały dania dla dzieci i specjalne oferty dla całych rodzin.

 

Impreza na pożegnanie lata odbyła się 29 sierpnia br. i była zorganizowana przez Atlas Estates wspólnie ze specjalizującą się w wydarzeniach dla dzieci firmą Zygzaki.

 

Millennium Plaza to 112-metrowy budynek biurowo-handlowy, który na 28 piętrach oferuje 34 000 mkw. powierzchni komercyjnej, w tym 28 000 mkw. biur klasy B+. Wieżowiec dysponuje 539 miejscami postojowymi. Powierzchnie biurowe wynajmują instytucje, takie jak: DELL, Groupon, WIPRO, United Oilfield Services, Ambasada Meksyku, linie lotnicze Turkish Airlines czy centrum konferencyjne Golden Floor. Obiekt znajduje się przy Al. Jerozolimskich 123A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz