Proton Office

Nowe umowy w Millennium Plaza

Millenium Plaza w Warszawie
Biurowiec został kupiony przez Atlas Estates w 2006 roku za 76 mln euro
Firma Atlas Estate podpisała umowy najmu 2 500 mkw. powierzchni w warszawskim biurowcu Millennium Plaza.

Umowy o których mowa dotyczą zarówno nowych najemców, jak i firm, które rozszerzają powierzchnie i przedłużają najem w budynku. Dodatkowo, właściciel obiektu, Atlas Estates, przeprowadził modernizację systemu klimatyzacji w biurowcu.

Największym w nowych lokatorów Millennium Plaza jest iZi Office, która wprowadzi się na 1005 mkw. powierzchni. Firma oferuje przedsiębiorcom gotową do użytku przestrzeń biurową oraz usługi wsparcia dla biznesu. Kolejnym nowym najemcą jest Impel Cash Solutions, zajmująca się transportem wartości pieniężnych. Wprowadzi się ona na 282 mkw. powierzchni. Najemcami, którzy zdecydowali się natomiast na powiększenie powierzchni, są m.in. centrum konferencyjne Golden Floor oraz Alior Bank.

Jeszcze w sierpniu iZi Office ma udostępnić swoim klientom biznesowym przestrzeń biurową wraz z niezbędnym wyposażeniem i infrastrukturą. Oferta firmy zakłada udostępnienie usług biura wirtualnego, coworkingu, wynajmu pomieszczeń, a także usług wsparcia dla firm, czyli tzw. back-office. Poszukiwaliśmy lokalizacji w centrum miasta, która zapewni naszym klientom komfortowy dojazd do miejsca pracy. Wybór padł na budynek Millennium Plaza, który jest doskonale skomunikowany z lotniskiem, stacją kolejową oraz głównymi arteriami Warszawy. Dodatkowym atutem jest piękny widok na miasto roztaczający się z naszych biur położonych na 27. i 28. piętrze – komentuje Karolina Kapusta, Office Manager w iZi Office Sp. z o.o.

Firma Golden Floor podjęła decyzję o wynajmie dodatkowego piętra. W skutku nowej umowy łączna powierzchnia oferowanych przez nią sal konferencyjnych wynosi ponad 2000 mkw. O wyborze Millennium Plaza zdecydowała zarówno lokalizacja, w branży szkoleniowo-konferencyjnej kluczowa dla klienta, jak i dotychczasowa współpraca z Atlas Estates, który okazał się elastycznym i rzetelnym partnerem biznesowym. Dodatkowo, odbieramy pozytywne sygnały od klientów, którzy, poza dogodnym położeniem budynku, doceniają obecność w nim galerii handlowej – mówi Zuzanna Tkaczyk, współwłaściciel Golden Floor.


0.0
Napisz pierwszy komentarz