Microfibra baner

EKO Mennica Legacy Tower z certyfikatem na najwyższym poziomie

Mennica Legacy Tower otrzymała certyfikat BREEAM Outstanding
Kompleks biurowy Mennica Legacy Tower jest pierwszym wieżowcem w Polsce, który uzyskał międzynarodowy certyfikat BREEAM 2013 New Construction na poziomie Outstanding.

Mennica Legacy Tower otrzymała najwyższe wyróżnienie w procesie certyfikacji rozwiązań proekologicznych. Inwestycja firm Golub GetHouse oraz Mennica Polska S.A. uzyskała certyfikat BREEAM 2013 New Construction na poziomie Outstanding. Wymogi certyfikacji w kategorii New Construction musiały zostać spełnione już na etapie planowania.

 

Uzyskanie przez Mennica Legacy Tower certyfikatu BREEAM na poziomie „Outstanding” jest potwierdzeniem najwyższych standardów stosowanych przez Golub GetHouse 
w zakresie realizacji oraz zarządzania budynkami biurowymi. Wdrożenie energooszczędnych i przyjaznych użytkownikowi rozwiązań, mających relatywny wpływ na koszty eksploatacyjne najemców, stanowiło dla nas priorytet już w trakcie fazy projektowania kompleksu Mennica Legacy Tower –
komentuje Czarek Jarząbek, Założyciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse. 

 

Golub GetHouse projektując kompleks Mennica Legacy Tower spełnił szereg wytycznych BRE (British Research Establishment), dzięki którym realizuje biurowiec nie tylko przyjazny najemcom, ale także wykonany z poszanowaniem dla środowiska. BRE doceniło między innymi lokalizację biurowca zapewniającą łatwy dostęp do komunikacji publicznej. W kompleksie dostępna będzie także pełna infrastruktura dla rowerzystów, a na podziemnym parkingu samochodowym nie zabraknie stacji ładowania pojazdów elektrycznych. 

 

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra