Porto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Hella Polska najemcą Cataliny

Catalina Office Center
Catalina Office Center
Do biurowca Catalina Office Center w Warszawie wprowadzi się firma Hella Polska. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości reprezentowała firma Knight Frank, a najemcę wspierali eksperci z firmy JLL.

Hella Polska to firma dostarczająca systemy oświetleniowe i elektronikę dla branży motoryzacyjnej. W budynku Catalina Office Center w Warszawie firma otworzy swoje nowe biuro o powierzchni ponad 560 mkw. 

Hella jest notowaną na giełdzie firmą rodzinną o globalnym zasięgu, która zatrudnia ponad 34 000 pracowników w niemal 40 krajach. Hella Polska istnieje od 1993 r. i obsługuje rynek polski, litewski i łotewski. 

Do budynku biurowego Catalina Office Center firma wprowadzi się już w czerwcu br. „Hella Polska poszukiwała nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej zlokalizowanej przy głównych ciągach komunikacyjnych miasta. Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie, i jesteśmy przekonani, że nowa siedziba będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi biznesu firmy w Polsce – podkreśla Adam Bechciński, Consultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w JLL.

Catalina Office Center to nowoczesny biurowiec klasy A. Obiekt chzarakteryzuje się dynamiczną i widoczną ze wszystkich stron bryłą. Powierzchnia całkowita budynku wynosi ponad 14 000 mkw. Catalina Office Center znajduje się u zbiegu ulic: Puławskiej i Rzymowskiego. W bliskim sąsiedztwie budynku znajduje się rozległy, pełen zieleni teren Wyścigów Konnych. 

Zalety Catalina Office Center doceniła już kolejna firma, dołączając do grona najemców w budynku. Dogodna lokalizacja, zielone otoczenie, spokojne środowisko pracy - to tylko nieliczne atuty biurowca. Hella Polska z pewnością będzie czuła się tu komfortowo. Cieszy nas fakt, że firma zdecydowała się na wybór właśnie tej lokalizacji, wiążąc się z nią na najbliższe lata – komentuje Janusz Garstka, Senior Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra