Giant

Amplio Investments wybiera Catalina Office Center

Biurowiec Catalina Office Center w Warszawie.
Biurowiec Catalina Office Center w Warszawie.
Do grona najemców w biurowcu Catalina Office Center w Warszawie dołączyła firma Amplio Investments. Swoje biuro otworzy ona na drugim piętrze budynku położonego w pobliżu terenów należących do Toru wyścigów konnych Służewiec.

Amplio Investments wynajęło biuro o powierzchni 650 mkw. usytuowane na drugim piętrze biurowca Catalina Office Center. W procesie wynajmu właściciela budynku, spółkę Catalina Investment reprezentowała firma Knight Frank. Natomiast najemcę w transakcji wspierali eksperci z agencji Resident1 - Nieruchomości Komercyjne.

Dogodne położenie Catalina Office Center, u zbiegu ulic: Puławskiej i Rzymowskiego, zapewnia sprawny dojazd samochodem w każdym kierunku, zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko Okęcie. Biurowiec, zlokalizowany w sąsiedztwie rozległego i pełnego zieleni terenu Wyścigów Konnych, oferuje najemcom spokój i przyjemne środowisko pracy. To znakomita alternatywa biurowa. Cieszymy się, że firma Amplio Investments powiększyła grono najemców Catalina Office Center - mówi Jakub Denus, junior negotiator w dziale wynajmu powierzchni biurowych w firmie Knight Frank. 

Catalina Office Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A. Obiekt oferuje łącznie około 13 700 mkw. powierzchni całkowitej na 9 piętrach. Do dyspozycji najemców przewidziano 282 miejsca parkingowe, z czego 216 znajduje w garażu podziemnym. Obiekt Catalina Office Center położony jest u zbiegu ulic Puławskiej i Rzymowskiego. Posiada on nowoczesną i dynamiczna bryłę, która na stałe wpisała się w krajobraz warszawskiego Służewca. W pobliżu Catalina Office Center znajdują się liczne tereny zielone – park Romana Kozłowskiego oraz park Dolina Służewiecka.


0.0
Napisz pierwszy komentarz