Podium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Amplio Investments wybiera Catalina Office Center

Biurowiec Catalina Office Center w Warszawie.
Biurowiec Catalina Office Center w Warszawie.
Do grona najemców w biurowcu Catalina Office Center w Warszawie dołączyła firma Amplio Investments. Swoje biuro otworzy ona na drugim piętrze budynku położonego w pobliżu terenów należących do Toru wyścigów konnych Służewiec.

Amplio Investments wynajęło biuro o powierzchni 650 mkw. usytuowane na drugim piętrze biurowca Catalina Office Center. W procesie wynajmu właściciela budynku, spółkę Catalina Investment reprezentowała firma Knight Frank. Natomiast najemcę w transakcji wspierali eksperci z agencji Resident1 - Nieruchomości Komercyjne.

Dogodne położenie Catalina Office Center, u zbiegu ulic: Puławskiej i Rzymowskiego, zapewnia sprawny dojazd samochodem w każdym kierunku, zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko Okęcie. Biurowiec, zlokalizowany w sąsiedztwie rozległego i pełnego zieleni terenu Wyścigów Konnych, oferuje najemcom spokój i przyjemne środowisko pracy. To znakomita alternatywa biurowa. Cieszymy się, że firma Amplio Investments powiększyła grono najemców Catalina Office Center - mówi Jakub Denus, junior negotiator w dziale wynajmu powierzchni biurowych w firmie Knight Frank. 

Catalina Office Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A. Obiekt oferuje łącznie około 13 700 mkw. powierzchni całkowitej na 9 piętrach. Do dyspozycji najemców przewidziano 282 miejsca parkingowe, z czego 216 znajduje w garażu podziemnym. Obiekt Catalina Office Center położony jest u zbiegu ulic Puławskiej i Rzymowskiego. Posiada on nowoczesną i dynamiczna bryłę, która na stałe wpisała się w krajobraz warszawskiego Służewca. W pobliżu Catalina Office Center znajdują się liczne tereny zielone – park Romana Kozłowskiego oraz park Dolina Służewiecka.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra