Giant

PRA Health Sciences rozrasta się na Mokotowie

Catalina Office Center w Warszawie
Catalina Office Center
Firma oferująca badania kliniczne zdecydowała się przedłużyć umowę najmu i powiększyć zajmowaną powierzchnię w Catalina Office Center.

Firma PRA Health Sciences powiększyła powierzchnię wynajmowaną w warszawskim biurowcu o 500 mkw., dzięki czemu obecnie zajmuje ponad 2000 mkw. W procesie przedłużenia umowy najemcy doradzali eksperci z DTZ.

PRA Health Sciences, jedna z największych na świecie firm przeprowadzających badania kliniczne, zatrudnia ponad 10 000 pracowników w ponad 80 krajach.

Catalina Office Center znajduje się na warszawskim Mokotowie, w narożniku ul. Puławskiej i Rzymowskiego. Jest to pierwsza inwestycja biurowa dewelopera Catalina Group. Projekt budynku, charakteryzujący się oryginalną bryłą, powstał w pracowni Szaroszyk & Rycerski Architekci Sp. z o.o. Zachodnia ściana pochyla się nad ul. Rzymowskiego, a biura w obiekcie rozmieszczono wokół centralnego trzonu, mieszczącego windy, klatki schodowe i pomieszczenia sanitarne. Na parterze biurowca, prócz części biurowej, znajdują się powierzchnie gastronomiczno-handlowe. Użytkownicy korzystać mogą z podziemnego garażu oferującego 151 miejsc parkingowych. Od strony Al. Wyścigowej znajdują się zewnętrzne parkingi dla gości.


2.0
Napisz pierwszy komentarz