Meble must have

Kolekcja mebli MESH produkcji MDD otrzymała wyróżnienie must have 2017
Kolekcja mebli MESH produkcji firmy MDD otrzymała wyróżnienie must have 2017.

Plebiscyt must have, który jest jednym z najważniejszych konkursów w polskim designie, został rozstrzygnięty. W gronie wyróżnionych projektów znalazła się kolekcja MESH wyprodukowana przez firmę MDD. Meble miękkie projektu Krystiana Kowalskiego zostały docenione za precyzję wykonania oraz komfort użytkowania. 

Bardzo cieszymy się, że meble miękkie MESH zostały ponownie docenione; zwłaszcza kiedy o wyróżnieniu decydują najważniejsze ośrodki wzornictwa w kraju – mówi Natalia Marciniak, Communications Manager w MDD. 

W plebiscycie must have wybierane są najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów, które odzwierciedlają najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. Jest to nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał on po to, by upowszechnić polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. 

Wystawę wyróżnionych w plebiscycie produktów, w tym meble z kolekcji MESH, będzie można zobaczyć podczas wystawy na Łódź Design Festival w dniach 6-8 października 2017. 

Meble z kolekcji MESH produkcji firmy MDD zostały zaprojektowane zgodnie z ideą customizacji, czyli dostosowują się do potrzeb miejsca i użytkowników. Dzięki możliwości wyboru wysokości osłony, kolorystyki ramy oraz tkanin, stwarzają one wiele możliwości aranżacji pomieszczeń. Co więcej, w zależności od doboru poszczególnych elementów, można zmienić nie tylko wygląd mebla, ale też jego funkcję.

 

 

Wyróżnienie w plebiscycie must have to nie jedyna nagroda dla kolekcji MESH. W styczniu br. meble zostały nagrodzone prestiżową nagrodą – iF Product Design 2017

 


0.0
Tagi: MDD
Napisz pierwszy komentarz