Kontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Brain Embassy powstaje na Mokotowie

Nowoczesna przestrzeń do pracy Brain Embassy w kompleksie biurowym Adgar Plaza - wizualizacja
W kompleksie biurowym Adgar Plaza na Mokotowie powstanie nowoczesna przestrzeń do pracy - Brain Embassy. Jest ona dedykowana korporacjom, małym i średnim firmom, startupom oraz freelancerom.

Adgar Plaza to kolejna lokalizacja, w której powstanie przestrzeń do pracy Brain Embassy. Będzie w niej mogło pracować ponad 380 osób. Przestrzeń Brain Embassy powstanie na dwóch piętrach i będzie łącznie zajmować ponad 2400 mkw. powierzchni. Za koncepcję architektoniczną i projekt odpowiadają biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz firma Kinnarps.

Biznesowy Mokotów, będący najważniejszą dzielnicą biurową Warszawy, jest najlepszą możliwą lokalizacją dla kolejnego Brain Embassy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie tutaj jest największe zapotrzebowanie na nowoczesne i kreatywne rozwiązania, zgodne z najnowszymi światowymi trendami – powiedział Adam Lis, Head of Growth Brain Embassy.

Pierwsza przestrzeń do pracy Brain Embassy powstała na warszawskiej Ochocie w kompleksie Adgar Park West. Było to pierwsze w Polsce biuro co-creatingowe. Miejsce to zostało zaprojektowane jako przestrzeń, która wspiera naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. 

Jednym z najważniejszych wyzwań, z jakimi obecnie mierzą się organizacje - niezależnie od branży - jest potrzeba innowacji. Badania pokazują, że znakomita większość nowych, kreatywnych pomysłów powstaje podczas pracy grupowej, w trakcie rozmów w kuchni lub w innych nieformalnych miejscach w biurze. Przestrzeń Brain Embassy jest zaprojektowana właśnie tak, aby w naturalny sposób wspierać te procesy, jednocześnie zwiększając efektywność pracy – dodaje Adam Lis.

Powstająca w Adgar Plaza nowa lokalizacja Brain Embassy przewidziana jest dla 380 osób. Powstanie w niej m.in. Event Space na 170 osób, biura, sale konferencyjne, pokoje do relaksu, a także 4 tarasy z widokiem na Mokotów. Członkowie Brain Embassy będą mogli także korzystać ze udogodnień oferowanych przez kompleks biurowy Adgar Plaza (takich jak np. parking wielopoziomowy, bezpłatna wypożyczalnia rowerów marki BMW Adgar Bike, Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, nowoczesna serwerownia, siłownia z krytym basenem, przedszkole, myjnia ekologiczna, carpooling itd.).

 


0.0
Tagi: Adgar Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
mantra