Olivia Business Centre logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoTétris Poland logoArchicom logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Do tego obiektu można się już wprowadzić

Budynek A kompleksu biurowego NEOPARK w Warszawie
Budynek A kompleksu biurowego NEOPARK w Warszawie
Budowany przez Yareal biurowiec na Mokotowie jest już gotowy na przyjęcie pierwszych najemców.

Pierwszy budynek kompleksu NEOPARK uzyskał pozwolenie na użytkowanie. NEOPARK to kameralny kampus biurowy zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Cybernetyki i Wynalazek. Obiekt został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną JEMS Architekci.

Pierwszy najemca obiektu wprowadzi się w czerwcu br. Biurowiec stanie się siedzibą warszawskiego oddziału Integer.pl S.A. i InPost S.A. Miesiąc później do NEOPARKU swoje biuro przeniesie KönigStahl sp. z o.o. Budynek A o powierzchni blisko 12 000 mkw. przyjmie pierwszych najemców – Grupę Integer.pl i firmę KönigStahl - już za kilka tygodni. Kończymy negocjacje z kolejnymi najemcami, dla których ważne jest nie tylko wysoka jakość i dobra cena powierzchni biurowej, ale również atrakcyjne wielkomiejskie otoczenie i dostępność komunikacji miejskiej. Zróżnicowane funkcje mieszkaniowo-biurowo-usługowe tej części Mokotowa zapewnią najemcom przyjazną przestrzeń do pracy i wypoczynku. NEOPARK wyróżnia całkowicie przeszklona fasada, a także duże, słoneczne tarasy, kaskadowo schodzące w stronę rozległego, zielonego dziedzińca, który znajduje się pomiędzy budynkiem A i planowanym budynkiem B – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Oddany do użytku budynek A – podobnie jak cały kompleks NEOPARK – jest wyposażony w rozwiązania przyjazne dla środowiska, które uprawniają go do otrzymania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Wprowadzenie się pierwszych najemców do budynku A oznacza rychłe rozpoczęcie kolejnej fazy inwestycji, czyli budowy budynku B. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra