Assa Abloy

Kobiecy design w aranżacjach biur

Danuta Barańska
Pod hasłem „Property Art in the Sky” odbyło się organizowane przez WIREP spotkanie kobiet tworzących nowe idee na rynku nieruchomości.

Wiodącym tematem spotkania był kobiecy design w nowoczesnych aranżacjach biur, prezentowany w artystycznej oprawie wieczoru. Impreza odbyła się w środę 27 czerwca i wzięło w niej udział około 100 osób. Na 42. piętrze budynku Cosmopolitan miała miejsce sesja networkingowa, połączona z prezentacjami i warsztatami. Spotkanie uświetniło zwiedzanie najbardziej prestiżowych apartamentów stolicy, a także wystawa malarstwa Walentego Gabrysiaka, zorganizowana przez Galerię Stalowa. Goście mogli też oglądać stworzoną przez studio grafiki 3d Pictureworks aplikację „Wykreślona Warszawa”, wizualizującą warszawskie budynki, które powstałyby, gdyby nie wybuch II wojny światowej. 

W ciekawy sposób tematykę aranżacji wnętrz poruszała prezentacja „Kiedy biuro stało się kobietą…”, poprowadzona przez Danutę Barańską z Tétris. Obrazowała ona zmiany, jakie nastąpiły w ostatnich latach w designie poprzez wzbogacenie go o pierwiastek kobiecy.

Partnerami ostatniej edycji spotkania WIREP był Tacit Investment, inwestor będący prekursorem na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce, międzynarodowa firma Tétris, specjalizująca się w aranżacji powierzchni biurowych, handlowych, hotelowych i logistycznych, a także producent mebli Bene.

WIREP (Women In Real Estate in Poland) to organizacja utworzona dla wspierania przedsiębiorczych kobiet biznesu, działających w branży nieruchomości komercyjnych. Jej celem jest wspomaganie rozwoju zawodowego, promowanie równego traktowania oraz stworzenie warunków do nawiązywania kontaktów, wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach oddziałów krajowych i za granicą. Stowarzyszenie to stanowi swoisty tygiel dla nowych projektów i koncepcji. Ideą WIREP jest networking bez barier i patosu. Na naszych spotkaniach jest żywiołowo i wesoło, tu każdy pomysł wart jest uwagi. Wspieramy się nawzajem, bo dzięki wymianie myśli rodzą się idee, które zmieniają krajobraz budownictwa i aranżacji wnętrz na polskim rynku – mówi Katarzyna Jasińska, wiceprezes zarządu WIREP.

 


0.0
Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz