Olivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W jakim stylu urządzić biuro?

|
Przez wystrój wnętrz firmy realizują zróżnicowane cele: począwszy od biznesowych, a na wizerunkowych kończąc. Dlatego choć praca biurowa w różnych firmach przebiega podobnie (głównie przy biurkach i w salach spotkań), to nie można jednego standardu aranżacji biura zastosować do każdej organizacji.

Czym kierować się wybierając wystrój wnętrza? Czym charakteryzują się najpopularniejsze style biur? – Grupa Nowy Styl przygotowała wakacyjny cykl porad „#MYoffice - przewodnik po stylach biura”. W swoich kanałach społecznościowych co tydzień będzie odkrywać kolejne wcielenia wnętrz biurowych.

Zanim jednak przyjrzymy się poszczególnym stylom biur, warto odpowiedzieć sobie na pytanie o rolę wystroju wnętrza w funkcjonowaniu organizacji.

Biuro wizytówką firmy 

Dla wielu firm relacje biznesowe są jednym z priorytetów. W związku z tym klient przychodzący do siedziby takiej firmy powinien odnieść wrażenie, że ma do czynienia z rzetelnym i profesjonalnym partnerem biznesowym. Żeby uzyskać taki efekt, wnętrza muszą być zaprojektowane w sposób spójny z profilem działalności firmy.

Raczej żaden inwestor nie uwierzyłby, że architekci zaprojektują funkcjonalną przestrzeń, jeżeli nie potrafią zadbać o swoją własną, a w ich biurze meble są przypadkową zbieraniną i 
panuje wszechobecny bałagan
– mówi Anna Marszałek, projektant wnętrz, autorka przewodnika, na co dzień pracująca w Dziale Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl. 

Przemyślane podejście do kreowania swojej marki jest ściśle związane ze spójną komunikacją. Jednym z elementów tej komunikacji jest właśnie przestrzeń biurowa, kształtująca pierwsze wrażenie podczas kontaktów biznesowych w siedzibie firmy.

 


0.0
Tagi: Nowy Styl
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Jarr :
Rośnie moda na open space w ekskluzywnych kamienicach https://walterherz.com/pl/a/open-space-wchodzi-do-warszawskich-kamienic
18 lipca 2017 16:25
mantra