Tork

Credit Agricole zajmie dwa budynki

Business Garden Wrocław - nowa siedziba Credit Agricole
Business Garden Wrocław - nowa siedziba Credit Agricole
Vastint Poland podpisał z Bankiem Credit Agricole umowę najmu 15 000 mkw. powierzchni biurowej w Business Garden Wrocław. Firma zajmie dwa budynki, które powstaną w ramach planowanego drugiego etapu inwestycji.

Nowa lokalizacja będzie stanowić główną siedzibę banku Credit Agricole oraz Europejskiego Funduszu Leasingowego. W Business Garden Wrocław znajdzie się również siedziba spółek CA Ubezpieczenia. W procesie negocjowania umowy najmu Credit Agricole reprezentowali doradcy z CBRE.

Bank Credit Agricole należy do grona największych najemców Business Garden w Warszawie. Cieszy nas, że tak prestiżowa firma zaufała nam ponownie i wybrała na swoją siedzibę główną tym razem projekt we Wrocławiu. Jest to najlepsza rekomendacja dla naszych kompleksów Business Garden i potwierdzenie, że spełniają one potrzeby najbardziej wymagających najemców. Jestem również przekonany, że realizacja kolejnego i zarazem ostatniego etapu wrocławskiej inwestycji zakończy się w planowanym terminie i nasz klient będzie mógł wprowadzić się do nowego biura w drugiej połowie 2019 roku – powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland.

Zdecydowaliśmy się skonsolidować powierzchnie biurowe Grupy Credit Agricole we Wrocławiu i w ten sposób wzmocnić efekt synergii. Wierzymy, że nowoczesne środowisko pracy pozytywnie wpłynie na naszą innowacyjność i efektywność, a także pozwoli przyciągnąć nowe talenty. Chcemy podkreślić naszą wieloletnią i konsekwentną obecność na rynku lokalnym we Wrocławiu oraz wzmocnić świadomość siły Grupy CA w Polsce – powiedział Olivier Constantin, I wiceprezes banku Credit Agricole i Senior Country Officer Grupy Credit Agricole, odpowiedzialny za rozwój wszystkich spółek grupy: Europejski Fundusz Leasingowy, CA Ubezpieczenia, Amundi TFI. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz