Assa Abloy

Druga ekspansja LPP

Waterside
Waterside
Firma odzieżowa LPP po raz kolejny powiększyła swoje biuro w budynku Waterside. To już druga jej ekspansja w Gdańsku.

LPP to firma odzieżowa obecna na rynku od ponad 21 lat. Do najbardziej rozpoznawalnych i zarządzanych przez nią marek należą: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Do gdańskiego biurowca Waterside firma wprowadziła się w drugiej połowie ubiegłego roku. Pierwszy raz LPP powiększyła zajmowaną powierzchnię na początku br. Obecnie, firma zdecydowała się na kolejną ekspansję poszerzając powierzchnię najmu o 450 mkw. Po drugim powiększeniu biura jej siedziba zajmuje łącznie ponad 2250 mkw. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz DEKA Immobilien reprezentował Knight Frank, agent wyłączny i zarządca tego obiektu.

Firma LPP od samego początku mocno zaznacza swoją obecność w Waterside. Jako prężnie działająca i rozpoznawalna marka zdecydowała się na drugą ekspansję powierzchni biurowej w tak krótkim czasie. Waterside dotrzymuje jej tempa, zapewniając perspektywę ciągłego rozwoju. Cieszymy się, że LPP doceniło wszystkie udogodnienia oferowane przez gdański biurowiec – komentuje Joanna Gomułkiewicz, Senior Negotiator w Dziale Reprezentacji Właściciela Knight Frank. 

Waterside to 5-kondygnacyjny budynek biurowy o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 9000 mkw. Parter obiektu jest przeznaczony na usługi. Budynek znajduje się przy ul. Długie Ogrody, czyli w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Biurowiec oferuje łatwy dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz