Kinnarps 01.06-30.06

ENGIE najemcą Bobrowieckiej 8

Biurowiec Bobrowiecka 8
Biurowiec Bobrowiecka 8
Spectra Development, odpowiedzialna za inwestycję Bobrowiecka 8, podpisała umowę najmu powierzchni biurowej ze spółką ENGIE, należącą do międzynarodowej Grupy ENGIE.

Skłoniliśmy się do wybrania biurowca Bobrowiecka 8 z wielu przyczyn. Kluczowym elementem, oprócz nowoczesnej powierzchni biurowej o wysokiej jakości, zaplanowanej pod kątem komfortu pracy naszych pracowników, jest lokalizacja ułatwiająca kontakty i komunikację pomiędzy firmami z Grupy ENGIE zlokalizowanymi w tej okolicy. W ramach najnowszych rozwiązań proponowanych przez ENGIE na świecie, przed budynkiem zostaną przez nas zainstalowane ładowarki do ładowania samochodów elektrycznych, które będą mogły być wykorzystywane przez najemców, ale również zewnętrznych użytkowników samochodów – mówi Jan Woźniak, Dyrektor Zarządzający Grupy ENGIE w Polsce.

ENGIE w zlokalizowanym na warszawskim Dolnym Mokotowie biurowcu Bobrowiecka 8 wynajmie ok. 1000 mkw. powierzchni. Spółka świadczy usługi w obszarach wykonawstwa i obsługi infrastruktury obiektów budowlanych, odnawialnych źródeł energii, sprzedaży oraz optymalizacji zakupów i zużycia energii oraz gazu ziemnego, z zastosowaniem wysoko rozwiniętych technologii cyfrowych. Dostarcza swoim Klientom energię w postaci ciepła, elektryczności i gazu, a także świadczy usługi serwisowe i inwestycyjne w obszarze infrastruktury ciepłowniczej oraz elektroenergetycznej.

Inwestycja Bobrowiecka 8 odpowiada na potrzeby nowoczesnych organizacji, takich jak ENGIE. Ponadczasowa architektura oraz jego dobra lokalizacja są głównymi atutami naszego projektu. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami, dla których funkcjonalność, elastyczność przestrzeni biurowych oraz niepowtarzalny charakter budynku Bobrowiecka 8 są wartościami dodanymi dla wizerunku firmy oraz komfortu pracy dla pracowników – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Biurowiec Bobrowiecka 8 znajduje się pomiędzy ulicą Sobieskiego oraz ulicą Czerniakowską. Obiekt oferuje niemal 22 000 mkw. powierzchni biurowej i ponad 2400 mkw. powierzchni usługowej. Projekt biurowca zakłada możliwość swobodnego aranżowania przestrzeni, zielone strefy relaksu w postaci ogrodu sztuki w atrium budynku i placu pomiędzy budynkami Bobrowiecka 8 i Bobrowiecka 10. Obiekt posiada od 2016 r. precertyfikację BREEAM, a pełna certyfikacja BREEAM zostanie potwierdzona po zakończeniu budowy biurowca, co nastąpi już jesienią br. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Hochtief Polska S.A. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci sp. z o.o. Za komercjalizację biurowca odpowiada CBRE.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz