Tork

Bobrowiecka 8 została Inwestycją Biurową Roku

Laureaci Prime Property Prize 2018
Biurowiec Bobrowiecka 8 zwyciężył w konkursie Prime Property Prize 2018 w kategorii „Inwestycja Roku - Rynek Powierzchni Biurowej”.

Prime Property Prize to plebiscyt wyłaniający najlepsze nieruchomości i przestrzenie komercyjne ostatniego roku, a także osobistości i firmy, których działania odegrały ważną rolę w rozwoju branży. W 2018 r. odbyła się już VII edycja konkursu. Biurowiec Bobrowiecka 8 zwyciężył w konkursie Prime Property Prize 2018 w kategorii „Inwestycja Roku - Rynek Powierzchni Biurowej”. 

Biurowiec Bobrowiecka 8 oferuje 25 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Obiekt jest już skomercjalizowany w 70 proc. Wśród najemców budynku są np. CEDC International, Centrum Medyczne Gamma, Grupa ENGIE, Grupa Gastromall, Green Caffè Nero, NUTRICIA Polska, Roche Diagnostics Polska, sieć klubów fitness Zdrofit i Żywiec Zdrój S.A. Do dyspozycji najemców biurowca Biurowiec dostępne są liczne udogodnienia, jak np. ponad 500 miejsc parkingowych, stojaki na rowery i prysznice dla rowerzystów. Inwestycja została oddana do użytku w październiku 2017 r. Razem z sąsiednimi budynkami - biurowym Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10 tworzy ona zespół urbanistyczny zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci. Biurowiec wyróżniają zaawansowane rozwiązania technologiczne. Bobrowiecką 8 wyróżnia obecność sztuki. Zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, we współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w biurowcu prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów. 

Czuję ogromną satysfakcję z tego wyjątkowego wyróżnienia. Biurowiec Bobrowiecka 8, to wyjątkowe miejsce, które oferuje najemcom nie tylko powierzchnię biurową najwyższej klasy, ale umożliwia też codzienne bezpośrednie obcowanie ze Sztuką przez duże S – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz