Giant

Biurowiec Bobrowiecka 8 ma kolejnych najemców

|
Umowa pomiędzy zarządcą budynku Spectra Development a firmą Future Elektronics Polska została podpisana. Tym samym komercjalizacja budynku zmierza ku końcowi.

Aktualnie w warszawskim biurowcu wynajęte jest 94 proc. powierzchni. Najnowszym najemcą jest specjalizująca się w dystrybucji elementów elektronicznych kanadyjska firma Future Elektronics, działająca na polskim rynku od ponad 20 lat. Zajmie ona powierzchnię 291 mkw. znajdującą się na 1 piętrze budynku. Pomieszczenia biurowe mają zostać przekazane do użytku najemcy 1.04.2020 r.

Prezes zarządu Spectra Development Dariusz Sokołowski podsumowuje te działania słowami: Wielkimi krokami zbliżamy się do końca komercjalizacji budynku Bobrowiecka 8. Mamy nadzieję, że finalizacja negocjacji ostatnich umów już niedługo pozwoli nam na ogłoszenie zamknięcia procesu najmu biurowca. 

Jednocześnie podkreśla, że o zainteresowaniu budynkiem decyduje nie tylko atrakcyjna lokalizacja, ale również zastosowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań.

Realizując Bobrowiecką 8 zależało nam na tym, aby budynek jak najdłużej spełniał oczekiwania najemców, bo to dla nich został stworzony. Dlatego postawiliśmy na aspekty użytkowe powierzchni biurowych, które miały być przede wszystkim funkcjonalne. Wybraliśmy prosty, ponadczasowy design i wysokiej jakości materiały. Cieszę się, że nasze decyzje spotykają się z uznaniem kolejnych najemców biurowca – mówi Sokołowski.

Biurowiec Bobrowiecka 8 jest częścią większego kompleksu. Znajduje się w warszawskiej dzielnicy Dolny Mokotów, która wyróżnia się doskonałą komunikacją z innymi częściami miasta. Budynek posiada powierzchnię handlowo usługową o łącznym metrażu równym 25 000 mkw. W pobliżu wybudowano nowoczesny kompleks mieszkalny, który dodatkowo zwiększa atrakcyjność okolicy. W budynku oprócz przestrzeni biurowej oraz handlowo usługowej znajduje się m.in. galeria sztuki współczesnej, wspierana przez Fundację Rodziny Staraków.

Biurowiec wyróżnia się nowoczesnością oraz funkcjonalnością. Został zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz zachowaniem trendów ekologicznych. Posiada certyfikat BREEAM. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Hochtief Polska, natomiast developerem Spectra Development.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz