Podium Investment logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przeprowadzka do GPP Business Park

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Firma GAVDI Polska zmienia swoje biuro w Katowicach. Firma wprowadzi się do GPP Business Park.

GAVDI Polska jest wyspecjalizowaną firmą konsultingową, która oferuje zintegrowane usługi i produkty w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Powstała ona w 2006 roku i należy do międzynarodowej Grupy GAVDI. Spółka ze względu na swój rozwój, a w szczególności wzrost liczebności katowickiego zespołu potrzebowała nowego biura. Katowicki oddział firmy będzie teraz mieścił się na I piętrze budynku Goeppert-Mayer w GPP Business Park. Otwarcie nowego biura planowane jest na początek września br. Najemcę w procesie wynajmu reprezentowała firma Knight Frank.

Cieszymy się, że mogliśmy doradzać GAVDI Polska przy wyborze lokalizacji biura. GPP Business Park to wyjątkowy obiekt na biurowej mapie Katowic, który na pierwszym miejscu stawia komfort najemców. GPP dba o to, by zapewnić zdrowe i przyjemne środowisko pracy swoim najemcom. Kompleks z pewnością spełni oczekiwania Spółki – komentuje Marta Bretner-Nogacka, negocjator w katowickim biurze Knight Frank. 

Kompleks biurowy GPP Business Park składa się z nowoczesnych biurowców oraz hali magazynowej. Jego łączna powierzchnia wynosi 37 000 mkw. Do dyspozycji najemców GPP przeznaczonych jest 1149 miejsc parkingowych. Na terenie parku znajduje się restauracja, fitness club, przedszkole, sale konferencyjne oraz wirtualne biuro z pełnym zapleczem technicznym (m.in. hot-desk, meeting-room i ogólnie dostępne ksero). 

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
mantra