Interbiuro - duży

Piękna przyciąga

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Warszawska powojenna kamienica Piękna 68 wita dwóch nowych najemców.

W kamienicy Piękna 68 swoje biura ulokowały Cenatorium oraz Leinonen Poland. Firmy wprowadziły się pod koniec lipca zajmując łącznie trzy piętra. Tym samym obiekt osiągnął 100 proc. poziom najmu.

Firma Cenatorium to pierwszy komercyjny dostawca pełnej informacji o szeroko pojętym rynku nieruchomości mieszkalnych. Z kolei, Leinonen Poland jest polskim oddziałem fińskiej firmy specjalizującej się w księgowości korporacyjnej. 

Zdecydowaliśmy się na Piękną 68 ze względu na idealną lokalizację w stylowej części Śródmieścia. Dobry dojazd z każdego zakątka miasta jest ważny dla naszych pracowników, ale i gości. Ze względu na prowadzony przez nas biznes bardzo istotne było też sąsiedztwo Politechniki Warszawskiej, z którą współpracujemy. Ponadto, bardzo spodobała nam się koncepcja biura w odnowionej powojennej kamienicy. To gwarantuje niepowtarzalny klimat i, mamy nadzieję – inspirację – informuje Katarzyna Jedlińska, szefowa komunikacji w Cenatorium.

Drugie dziesięciolecie naszej działalności w Polsce rozpoczniemy w nowym biurze przy Pięknej 68. To wygodny, dobrze skomunikowany obiekt. Bliskość metra oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych ułatwi nam dojazd do pracy, a okolica zapewni niemal nieograniczoną liczbę miejsc na spotkania biznesowe – informuje Jan Grönqvist z Leinonen Poland.

Piękna 68 to 6-kondygnacyjny budynek biurowy. Obiekt ten został oddany do użytku w 1948 r. i gruntownie zmodernizowany w 2014 r. Znajduje się on w połowie drogi między warszawskimi Filtrami a Placem Konstytucji. Funkcję zarządcy budynku pełni firma doradcza JLL. Odnowiona Piękna 68 oferuje najemcom 1600 mkw. powierzchni biurowej. 

Obserwujemy wśród najemców rosnące zapotrzebowanie na mniejsze powierzchnie biurowe w prestiżowej śródmiejskiej lokalizacji. Kameralne, odnowione obiekty, takie jak Piękna 68, odpowiadają na potrzeby najemców, zapewniając im komfort pracy i prowadzenia biznesu w centrum miasta – mówi Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL.

 


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra