Assa Abloy

Wiecha na Sagittarius Business House

Biurowiec Sagittarius Business House - wizualizacja
Biurowiec Sagittarius Business House - wizualizacja
Sagittarius Business House osiągnął już najwyższy punkt konstrukcyjny.

Na budynku Sagittarius Business House zawisła symboliczna wiecha. Wydarzenie to towarzyszy zakończeniu prac konstrukcyjnych i jednocześnie oznacza rozpoczęcie prac wykończeniowych – tłumaczy Marek Chmielewski, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment. 

O uroczystym powieszeniu wiechy poinformowano także mieszkańców Wrocławia. W okolicy biurowca hostessy częstowały przechodniów słodkimi babeczkami, tłumacząc im ideę wieszania wiechy na nowo powstającej inwestycji.

Sagittarius doskonale wpisuje się w istniejącą tkankę miejską. Wyróżnia się wyjątkową, klasyczną, a zarazem ponadczasową architekturą, dzięki czemu posłuży najemcom przez długie lata – komentuje Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalny w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment S.A.

Biurowiec Sagittarius Business House oferuje łącznie 25 000 mkw. nowoczesnej powierzchni klasy A. Obiekt jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej we Wrocławiu. Znajduje się zatem naprzeciwko budynku biurowego Aquarius Business House, również zrealizowanego przez Echo Investment. Nowo powstający obiekt został już w całości wynajęty. W gronie jego najemców znalazła się międzynarodowa organizacja EY Global Delivery Service. Oddanie budynku Sagittarius Business House do użytkowania zaplanowano na luty 2018 roku. 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz