Interbiuro - duży

Adgar Poland otwiera nową część Brain Embassy

Wnętrza nowej części Brain Embassy
Brain Embassy to innowacyjna przestrzeń biurowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem firm i freelancerów. Świadczy o tym chociażby powstanie kolejnej jej części zaledwie rok po inauguracji.

Co-creating Brain Embassy niemal dwukrotnie zwiększył swoją powierzchnię i obecnie oferuje startupom, małym i średnim firmom, freelancerom i korporacjom łącznie ponad 3000 mkw. Za koncepcję architektoniczną i projekt nowej części odpowiadają studio mode:lina™ oraz pracownia Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps.

Brain Embassy znajduje się w budynku Adgar Park West, w którym swoją działalność rozpoczęło w czerwcu 2016 r. Jest to biuro co-creatingowe, zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w tworzeniu przestrzeni do pracy, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. W biurze zaaranżowane zostały różnorodne miejsca, które zachęcają pracowników do ruchu i kreatywności. Dzięki przenikaniu się stref dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze miejsce w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im warunki do wydajnej pracy.

Podejmując się stworzenia Brain Embassy byliśmy przekonani, że Polacy są już gotowi na pracę w tak innowacyjnej przestrzeni jak nasza. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że dzisiaj – po roku działalności – cieszy się ona tak wielkim zainteresowaniem. Stąd nasza decyzja o powiększeniu powierzchni w obecnej lokalizacji z 1700 mkw. do 3000 mkw. oraz o otwarciu kolejnego biura Brain Embassy w nowym miejscu, na Mokotowie, jeszcze w tym roku. – powiedział Adam Lis, General Manager w Brain Embassy.

Współpraca z projektantami z mode:lina™ zaowocowała przestrzennym uzupełnieniem brandu Brain Embassy motywem przechodzących przez całe wnętrze “synaps”. Ludzki mózg składa się z ponad 86 miliardów neuronów, dzięki którym myślimy, działamy i odkrywamy. Jeszcze więcej jest synaps, przez które “przeskakują” informacje w naszym mózgu. Po te fakty sięgnęli projektanci z mode:lina™, którzy stworzyli przestrzeń całkowicie podporządkowaną ludzkiemu umysłowi.

Wnętrze Brain Embassy skrywa w sobie wiele niespodzianek, których odkrywanie ma pobudzać wyobraźnię w trakcie pracy. Projektanci chcieli, by również sale konferencyjne pomagały generować nowe pomysły, dlatego nadali im nietypowe formy. Sale konferencyjne przypominają o wielkich odkryciach biegunów Ziemi i źródeł Amazonki oraz o osiągnięciach Wielkiego Zderzacza Hadronów. Sale konferencyjne to także przestrzenie dedykowane “wielkim umysłom” pisarzy, artystów i matematyków.

Brain Embassy to jednak nie tylko starannie zaprojektowana przestrzeń, która ma pobudzić kreatywność, ale także wsparcie merytoryczne, na które mogą liczyć wszyscy członkowie jej społeczności. W Brain Embassy cyklicznie organizujemy wydarzenia, których celem jest inspirowanie i rozwijanie członków naszej społeczności oraz zachęcanie ich do dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami. Pomagamy im w nawiązywaniu kontaktów biznesowych podczas sesji networkingowych, a także w rozwijaniu swoich pomysłów w trakcie warsztatów Design Thinking. Zachęcamy też wszystkich do współtworzenia organizowanych wydarzeń poprzez uczestniczenie w nich nie tylko w charakterze słuchaczy, ale i prelegentów. – powiedziała Katarzyna Wojnar, Program Manager w Brain Embassy.

Nowa część Brain Embassy zajmuje powierzchnię blisko 1300 mkw., na której znajdują się m.in.: otwarta przestrzeń typu open space, event Space, sala warsztatowa, 28 wyodrębnionych biur, 3 sale do spotkań w mniejszym gronie, kuchnia ze stanowiskami do gotowania i pokoje do relaksu (Nap Room i Meditation Room).

 


0.0
Tagi: Adgar Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz