Forbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoRIS Kotes logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "The Square"

Kadr z filmu "The Square"
Kadr z filmu "The Square"
"The Square" to film, który podczas pokazu w Cannes wywołał zachwyt i rozbawił publiczność oraz jury. Na przedpremierowy pokaz filmu zapraszają Interbiuro oraz Gutek Film!

„The Square” to wyreżyserowana przez Rubena Östlunda czarna komedia. Jest to czwarta pełnometrażowa fabuła w dorobku reżysera, nagrodzona już Złotą Palmą na festiwalu w Cannes 2017 oraz reprezentująca Szwecję w wyścigu do Oscarów 2018.

Jak sportretować współczesny świat? Ruben Östlund (reżyser i scenarzysta filmu „The Square”) uczynił to za pomocą serii komicznych sytuacji. Czy ten zabieg się powiódł? Oglądnijcie film i oceńcie sami! Taką okazję będziecie mieć wkrótce. Przedpremierowy pokaz filmu odbędzie się już 14 września br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

Christian (Claes Bang) na co dzień jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej. Cieszy się on wysoką pozycją społeczną, przykładnie opiekuje się córkami i wspomaga potrzebujących. Niedawno też rozwiódł się i często wdaje się w niezobowiązujące romanse. Christian wiąże ogromne nadzieje z pokazem instalacji „The Square”, jednak podczas przygotowań do jej premiery utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się dla niego nie lada wyzwaniem.

Co łączy przystojnego kuratora muzeum w Sztokholmie, zafascynowaną nim amerykańską dziennikarkę, małego chłopca, którego niesłusznie posądzono o kradzież, oraz udającego małpę artystę? Po odpowiedź zapraszamy 14 września do kina Muranów! Film „The Square” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES i Witkowski.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra