AWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFuture Processing logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEkodom Deweloper logoLC Corp S.A. logoTork logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoDuda Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoCHB14 logoPodium Investment logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoAluprof S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu "The Square"

Kadr z filmu "The Square"
Kadr z filmu "The Square"
"The Square" to film, który podczas pokazu w Cannes wywołał zachwyt i rozbawił publiczność oraz jury. Na przedpremierowy pokaz filmu zapraszają Interbiuro oraz Gutek Film!

„The Square” to wyreżyserowana przez Rubena Östlunda czarna komedia. Jest to czwarta pełnometrażowa fabuła w dorobku reżysera, nagrodzona już Złotą Palmą na festiwalu w Cannes 2017 oraz reprezentująca Szwecję w wyścigu do Oscarów 2018.

Jak sportretować współczesny świat? Ruben Östlund (reżyser i scenarzysta filmu „The Square”) uczynił to za pomocą serii komicznych sytuacji. Czy ten zabieg się powiódł? Oglądnijcie film i oceńcie sami! Taką okazję będziecie mieć wkrótce. Przedpremierowy pokaz filmu odbędzie się już 14 września br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

Christian (Claes Bang) na co dzień jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej. Cieszy się on wysoką pozycją społeczną, przykładnie opiekuje się córkami i wspomaga potrzebujących. Niedawno też rozwiódł się i często wdaje się w niezobowiązujące romanse. Christian wiąże ogromne nadzieje z pokazem instalacji „The Square”, jednak podczas przygotowań do jej premiery utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się dla niego nie lada wyzwaniem.

Co łączy przystojnego kuratora muzeum w Sztokholmie, zafascynowaną nim amerykańską dziennikarkę, małego chłopca, którego niesłusznie posądzono o kradzież, oraz udającego małpę artystę? Po odpowiedź zapraszamy 14 września do kina Muranów! Film „The Square” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES i Witkowski.

 

 

Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
Tork - mały
mantra