Interbiuro - duży

Komplet u Słomińskiego

Słomińskiego Art Office
Słomińskiego Art Office
Firma CBRE zakończyła proces komercjalizacji budynku Słomińskiego Art Office.
W budynku Słomińskiego Art Office została wynajęta ostatnia dostępna powierzchnia biurowa. Dzięki temu zakończył się proces komercjalizacji. Obiekt został całkowicie wynajęty jeszcze przed otrzymaniem pozwolenia na użytkowanie. 
 
Ostatnią dostępną powierzchnię zajęła firma EDAG Engineering Polska, którą w trakcie procesu była wspierana przez agencję Brookfield. EDAG Engineering Polska należy do największych, niezależnych partnerów konstrukcyjno-rozwojowych światowego przemysłu motoryzacyjnego. 
 
Drugim najemcą, którego siedziba będzie znajdować się w biurowcu Słomińskiego Art Office jest BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA. Transakcję wpierała Kancelaria Brochocki. Filia BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. działa w Polsce w imieniu BERLIN-CHEMIE, spółki należącej do grupy MENARINI. Utworzona w 1886r. MENARINI od wielu lat zajmuje czołową pozycję na włoskim rynku farmaceutycznym. 
 
Słomińskiego Art Office to niezwykle atrakcyjny, przemyślany i doskonale wpisujący się w przestrzeń miejską projekt. Tak sprawny proces komercjalizacji to efekt bardzo dobrej współpracy pomiędzy doświadczonym inwestorem, a wykwalifikowanym doradcą oraz praca z najwyższej jakości produktem. Inwestycja doskonale spełnia wymagania biznesu, zarówno dzięki świetnej lokalizacji oraz dużemu potencjałowi aranżacyjnemu, mając jednocześnie bardziej domowy niż korporacyjny charakter, zapewniając jego użytkownikom wysoki komfort pracy – mówi Marta Chyczewska, Senior Property Negotiator, CBRE.
 
Słomińskiego Art Office oferuje niespełna 3000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej – JP s.c. Jakub Szatkowski, Paweł Zawadzki. Charakterystycznym elementem obiektu jest przednia elewacja. Jest ona całkowicie czarna, pokryta refleksyjnym szkłem i lampionami inspirowanymi stylem art déco. Za koncepcję wnętrz w budynku odpowiada MORE Design & Architecture sp. z o.o., zaś za projekty wykonawcze JMP Service sp. z o. o. Biurowiec znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych, w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia. Budynek Słomińskiego Art Office należy do portfela WRI Investment
 

0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz