Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoCity Space logoPodium Investment logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe stare biuro

Marcin Sabowicz, associate director w Dziale Powierzchni Biurowych, Colliers International
Marcin Sabowicz, associate director w Dziale Powierzchni Biurowych, Colliers International
Firma Prologis renegocjowała umowę najmu w biurowcu Lumen w Złotych Tarasach. Przedłużenie stało się także okazją do zmiany aranżacji biura.

Prologis w warszawskim biurowcu Lumen w Złotych Tarasach wynajmuje niemal 900 mkw. powierzchni. Przy renegocjacji umowy najmu firmie doradzał Colliers International. Przedłużenie umowy najmu stało się też okazją do zmiany aranżacji biura Prologis. Jego projekt przygotuje dział Workplace Innovation firmy Colliers International. Będzie to wnętrze nowoczesne, dopasowane do potrzeb pracowników i przygotowane zgodnie z podejściem human centered design. Zakończenie prac aranżacyjnych zaplanowane jest na październik br. Na czas remontu Prologis przeniósł się do tymczasowego biura na terenie Lumenu.

Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu w biurowcu Lumen ze względu na jego lokalizację oraz dostępność dużej ilości miejsc parkingowych. Wierzymy, że Colliers International sprawnie przeprowadzi nas przez proces zmian i zaprojektuje biuro Prologis na miarę naszych potrzeb — mówi Marta Gąska, senior HR business partner CEE w Prologis. 

Dziękujemy firmie Prologis za zaufanie i cieszymy się z zacieśnienia naszej współpracy. Stale rozwijamy naszą ofertę usług z myślą o potrzebach klientów i rynkowych trendach. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesne biuro musi tworzyć przyjazne środowisko pracy, nasz dział Workplace Innovation pomaga klientom zaprojektować innowacyjną przestrzeń biurową w sposób zwiększający satysfakcję i wydajność pracowników — mówi Marcin Sabowicz, associate director w Dziale Powierzchni Biurowych, Colliers International.

Biurowiec Lumen jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy i oferuje łącznie 23 500 mkw. wysokiej jakości powierzchni na 8 piętrach.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra