Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoKontor logoCity Space logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

MoneyGram wprowadza się do West Station II

West Station
West Station
MoneyGram swoje drugie biuro w Warszawie otworzy w budynku West Station II.

MoneyGram Payment Systems Poland, jest częścią globalnej grupy MoneyGram, której usługi są dostępne w 350 000 placówek w 200 krajach i terytoriach świata. Jest to firma oferująca międzynarodowe przekazy pieniężne. Nowe biuro polskiej spółki będzie mieściło się w biurowcu West Station II, który został oddany do użytku w sierpniu br. W kompleksie należącym do HB Reavis firma wynajęła ponad 1300 mkw. W procesie wynajmu najemcę reprezentował Knight Frank.

To już druga transakcja w Warszawie sfinalizowana z naszym udziałem pomiędzy MoneyGram i HB Reavis. Od początku wiedzieliśmy, że kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze lokalizacji będzie wysoki standard budynku i dogodne położenie komunikacyjne. West Station spełnia te oczekiwania oferując bezpośrednie połączenie zarówno z biurem MoneyGram na warszawskim Mokotowie jak i ze ścisłym centrum miasta. Cieszymy się, że mogliśmy ponownie wesprzeć MoneyGram Payment Systems Poland w wyborze optymalnej lokalizacji – komentuje Karolina Wilczak-Łuczyńska, Associate Director w Dziale Reprezentacji Najemcy Knight Frank. 

West Station to kompleks biurowy klasy A. Składa się on z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu wynoszącej prawie 70 000 mkw. Kompleks biurowy West Station tworzą dwa 14-kondygnacyjne budynki biurowe oraz nowy budynek dworcowy. Jest to wspólna inwestycja HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment. Za projekt architektoniczny West Station odpowiada polska pracownia FS&P Arcus. Obiekt posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie Excellent.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra