Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Więcej w BREMIE

Biurowiec BREMA
Biurowiec BREMA
Katowicki biurowiec BREMA ma nowego najemcę. Jest nim kancelaria STATIMA specjalizująca się m.in. w windykacji należności, faktoringu i wywiadzie gospodarczym.

Do grona najemców biurowca BREMA dołączyła kancelaria STATIMA SA. W obiekcie przy przy al. Roździeńskiego 188H firma wynajęła ponad 415 mkw. powierzchni biurowej. To już kolejny najemca, który zdecydował się na wynajem powierzchni biurowej w BREMIE. Swoją siedzibę mają tutaj np. firma informatyczna BPSC SA oraz firma MDD.

Dzięki temu sam biurowiec jest już w ponad 60 proc. skomercjalizowany. Jednocześnie prowadzimy kolejne rozmowy, które powinny być sfinalizowane jeszcze w tym roku – mówi Michał Dobrowolski, dyrektor zarządzający BREMA Development z Katowic. 

Kancelaria STATIMA to spółka akcyjna, która skupuje duże pakiety wierzytelności masowych. Firma świadczy takie usługi, jak np. windykacja biznesowa, windykacja masowa oraz restrukturyzacja zobowiązań. Do kluczowych klientów kancelarii należą m.in. spółki Skarbu Państwa, jednostki samorządów terytorialnych oraz zakłady budżetowe i spółki miejskie. 

Biurowiec BREMA został oddany do użytku w kwietniu br., czyli w zaledwie rok od rozpoczęcia budowy. Budynek ma 5 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną z parkingiem. Powierzchnia budynku wynosi 11 600 mkw., z czego powierzchnia biurowa wynosi 6225 mkw. BREMA to dziś jedna z najciekawszych inwestycji w Katowicach. Sam budynek jest doskonale skomunikowany z całym Śląskiem, a w jego otoczeniu nieustannie rozwija się infrastruktura. Al. Roździeńskiego, przy której się znajduje, to z kolei adres coraz częściej wybierany zarówno przez inwestorów, jak i najemców, w tym dużych graczy na rynku – mówi Michał Dobrowolski. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra