Business House logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoArchicom logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

10 mln mkw. coraz bliżej

Warszawa (fot. pixabay.com)
Warszawa (fot. pixabay.com)
Całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce to już niemal 10 mln mkw.

Jak wynika z raportu firmy Knight Frank, na koniec czerwca br. całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce przekroczyły 9,6 mln mkw.

Tak eksperci Knight Frank komentują sytuację w największych miastach:

 

   Elżbieta Czerpak, Dyrektor Działu Badań Rynku Knight Frank:

Dobra sytuacja gospodarcza Polski i warunki sprzyjające otwieraniu nowych biznesów znajdują odzwierciedlenie w kondycji rynku nieruchomości biurowych. W I połowie 2017 roku było to widoczne m.in. w niesłabnącym popycie na powierzchnię biurową w całym kraju i rosnącej aktywności deweloperów na niemal wszystkich kluczowych rynkach biurowych. W Polsce, w największych miastach, buduje się obecnie ponad 1,6 mln mkw. powierzchni biurowej, z czego prawie 600.000 mkw. zostanie oddane do użytku już w II półroczu 2017 roku.

   

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
mantra