Vantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoSpectra Development logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kinnarps wprowadza kolekcję nowych tkanin

fot. Kinnarps
Firma Kinnarps wprowadza na rynek dziewięć nowych tkanin wybranych we współpracy z architektami i projektantami wnętrz.

Nasze nowe tkaniny są dostosowane do potrzeb rynku, a jednocześnie pozostają w harmonii z naszymi dotychczasowymi projektami – mówi Christina Wiklund, kierownik ds. kolorów, materiałów i wykończeń w Kinnarps.

Kolekcja Kinnarps Colour Studio to setki materiałów i kolorów, dzięki którym architekci i projektanci wnętrz mogą tworzyć kreatywne i atrakcyjne rozwiązania. Wyjściowym założeniem kolekcji jest fakt, że kolory wpływają na nasze zachowania oraz emocje. Istotne są także wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju, jakości i bezpieczeństwa materiałów. Kolekcja tkanin Kinnarps jest odświeżana co trzy lata. W 2017 r. przyszedł czas, aby zrobić to po raz kolejny.

Zawsze współpracujemy z działami odpowiedzialnymi za projektowanie, produkcję i marketing, aby uzyskać pełny ogląd sytuacji. Tym razem postanowiliśmy już na wczesnym etapie procesu zaangażować architektów, projektantów wnętrz i designerów, aby poznać ich pragnienia i preferencje dotyczące materiałów – podkreśla Christina Wiklund.

Po serii kreatywnych warsztatów wybrano dziewięć tkanin, które znalazły się w ofercie Kinnarps. Jednym z nich jest Fox – materiał o deseniu w jodełkę inspirowany stylem art déco i Francją lat dwudziestych XX wieku. Inne materiały to: Liv, który swoją fakturą przypomina surowy len, lecz tak naprawdę jest funkcjonalną tkaniną Trevira CS oraz wełniany Steelcut Trio.
 
Naszą mocną stroną są nie tylko pojedyncze materiały, ale także sposób, w jaki współgrają ze sobą kolory i wzory oraz ich siła wyrazu. Są jak nasza podstawowa garderoba, którą można zmieniać dzięki wspaniałym dodatkom – mówi Wiklund.

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
mantra