UNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoBusiness House logoAluprof S.A. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wirtualnie po Browarach

Browary Warszawskie - wizualizacja
Browary Warszawskie - wizualizacja
Już wkrótce za pomocą aplikacji VR będzie można zobaczyć Browary Warszawskie.

Browary Warszawskie to ciekawa inwestycja spółki Echo Investment realizowana w kwartale ulic Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej. Miejsce to będzie stanowić swoiste połączenie tradycji i nowoczesności – postawną nowe inwestycje i infrastruktura, a jednocześnie zostaną zachowane ślady historii. W 1846 r. to właśnie tu powstał warszawski browar Haberbusch i Schiele, niegdyś największy w Królestwie Polskim i jeden z najważniejszych na piwowarskiej mapie Europy, który prosperował aż do czasów II wojny światowej. 

Na ukończenie całej inwestycji trzeba jeszcze trochę poczekać. Na szczęście przyszli mieszkańcy, pracownicy tutejszych biur czy osoby zaciekawione rozwojem tego kwartału miasta nie muszą polegać jedynie na swojej wyobraźni. Z inicjatywy Echo Investment powstaje obecnie specjalna aplikacja VR, która pozwoli im zobaczyć gotowe Browary Warszawskie. Jest to projekt tworzony przez Immersion – największą polską firmę, tworzącą aplikacje oraz gry w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki tej aplikacji osoby zainteresowane inwestycją będą miały możliwość wirtualnej wędrówki po Browarach Warszawskich w skali rzeczywistej za pomocą techniki VR. 

Prezentacja inwestycji Browary Warszawskie w VR pozwala na zobaczenie jej z perspektywy przechodnia lub z lotu ptaka. Klient ma zatem szansę zobaczenia i realistycznego doświadczenia tej przestrzeni. Obecnie VR staje się must-have dla najwyższej klasy nieruchomości. Technologia ta jest narzędziem nie tylko w planowaniu i sprzedaży, ale także w budowaniu relacji z potencjalnym nabywcą. Prezentacja przyszłej nieruchomości w VR świadczy także o innowacyjności projektu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra