Wirtualnie po Browarach

Browary Warszawskie - wizualizacja
Browary Warszawskie - wizualizacja
Już wkrótce za pomocą aplikacji VR będzie można zobaczyć Browary Warszawskie.

Browary Warszawskie to ciekawa inwestycja spółki Echo Investment realizowana w kwartale ulic Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej. Miejsce to będzie stanowić swoiste połączenie tradycji i nowoczesności – postawną nowe inwestycje i infrastruktura, a jednocześnie zostaną zachowane ślady historii. W 1846 r. to właśnie tu powstał warszawski browar Haberbusch i Schiele, niegdyś największy w Królestwie Polskim i jeden z najważniejszych na piwowarskiej mapie Europy, który prosperował aż do czasów II wojny światowej. 

Na ukończenie całej inwestycji trzeba jeszcze trochę poczekać. Na szczęście przyszli mieszkańcy, pracownicy tutejszych biur czy osoby zaciekawione rozwojem tego kwartału miasta nie muszą polegać jedynie na swojej wyobraźni. Z inicjatywy Echo Investment powstaje obecnie specjalna aplikacja VR, która pozwoli im zobaczyć gotowe Browary Warszawskie. Jest to projekt tworzony przez Immersion – największą polską firmę, tworzącą aplikacje oraz gry w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki tej aplikacji osoby zainteresowane inwestycją będą miały możliwość wirtualnej wędrówki po Browarach Warszawskich w skali rzeczywistej za pomocą techniki VR. 

Prezentacja inwestycji Browary Warszawskie w VR pozwala na zobaczenie jej z perspektywy przechodnia lub z lotu ptaka. Klient ma zatem szansę zobaczenia i realistycznego doświadczenia tej przestrzeni. Obecnie VR staje się must-have dla najwyższej klasy nieruchomości. Technologia ta jest narzędziem nie tylko w planowaniu i sprzedaży, ale także w budowaniu relacji z potencjalnym nabywcą. Prezentacja przyszłej nieruchomości w VR świadczy także o innowacyjności projektu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz