Tork

DB Schenker rozwija się w Business Garden

Business Garden Warszawa
Business Garden Warszawa
Należąca do Grupy DB Schenker spółka Schenker Technology Center (Warsaw) na swoją nową siedzibę wybrała kompleks Business Garden w Warszawie.

Vastint Poland podpisał umowę najmu 2100 mkw. powierzchni biurowej z Schenker Technology Center (Warsaw). Nowo powstała jednostka będzie zajmować się obsługą IT firm z grupy na terenie Europy oraz części Azji i Afryki. 

DB Schenker jest kolejnym z naszych aktualnych najemców Business Garden, którzy podjęli decyzję o ekspansji w ramach kompleksu. Ze względu na swoją skalę, projekt umożliwia bezproblemowe powiększanie powierzchni biurowej zarówno w obrębie jednego budynku, jak i całego projektu. Co więcej, nowoczesne wnętrza biurowe, dogodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz przemyślany dobór udogodnień zapewniają doskonałe warunki pracy i wspierają procesy biznesowe naszych najemców – mówi Anna Szmilewska, Senior Leasing Manager Vastint Poland.

Wybór Business Garden na lokalizację centrum informatycznego nie był przypadkowy. Zależało nam na obiekcie, który będzie innowacyjny, przyjazny środowisku, ale przede wszystkim zapewni naszym pracownikom komfortowe warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym. Możliwość korzystania z terenów zielonych wokół kompleksu, szatni i pryszniców, dla osób dojeżdżających rowerami, system klimatyzacji z filtrowanym, nawilżanym powietrzem, właściwe warunki oświetlenia naturalnym światłem dziennym – to kolejne atuty Business Garden. Warszawskie centrum STC będzie dostarczało rozwiązania dla DB Schenker na całym świecie, dlatego lokalizacja przy jednej z głównych arterii miasta dobrze skomunikowanej z centrum, a przy tym w bliskiej odległość od lotniska były w tym przypadku dla nas równie ważne – mówi Przemysław Głębocki, General Manager Schenker Technology Center (Warsaw).

Business Garden to zespół siedmiu 6-piętrowych budynków biurowych. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu wynosi 90 000 mkw. Business Garden wyróżnia się architekturą oraz ogrodem, w którym wśród zieleni usytuowano strefy wypoczynku i pracy. Teren ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów stanowi aż 60 proc. powierzchni kompleksu. Na terenie parku biznesowego znajduje się też wiele udogodnień dla najemców, jak np. hotel, centrum konferencyjne i restauracja. Projekt posiada certyfikat LEED Platinum

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra