City Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBusiness House logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Lumen i Skylight miały wzięcie

Budynki Lumen i Skylight
Budynki Lumen i Skylight
Na ok. 6000 mkw. powierzchni biurowej zostały podpisane umowy najmu w warszawskich biurowcach Lumen i Skylight w I półroczu 2017.

Pierwsze półrocze 2017 owocowało w umowy najmu dla biurowców Lumen i Skylight. W tym czasie wynajętych zostało ok. 6000 mkw. powierzchni biurowej. W transakcjach właściciela budynku – Unibail Rodamco - reprezentowali eksperci JLL. Wśród firm, które podpisały kontrakty najmu przy ul. Złotej 59 w Warszawie, są takie marki jak ASB Poland, Goodman Poland, Dom Maklerski TMS Brokers S.A., Open Finance, Prologis, Regus oraz spółki z branży energetycznej, sektora FMCG, czy finansów. 

Nawet rosnąca konkurencja na rynku nie zmienia faktu, że Lumen i Skylight stanowią jeden z najbardziej prestiżowych adresów biurowych w Warszawie, ze względu na bliskość Dworca Centralnego czy bezpośredni dostęp do centrum handlowego Złote Tarasy. Cieszymy się, że najemcy wybierają nasze obiekty doceniając codzienną dbałość o komfort użytkowników powierzchni – mówi Aleksandra Niziołek, Operating Management Analyst, Unibail – Rodamco.

Od stycznia do lipca tego roku zamknęliśmy z sukcesem dziewięć transakcji najmu. To efekt głównie ekspansji i renegocjacji dotychczasowych umów, co pokazuje że dla firm z różnych branż Lumen i Skylight stanowią długoterminowy adres dla rozwoju biznesu – dodaje Małgorzata Arseniuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchi Biurowych, JLL.

Budynki Lumen i Skylight łącznie oferują ponad 45 000 mkw. Są one częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy. Do atutów obu biurowców można zaliczyć lokalizację w centrum Warszawy – tuż obok Dworca Warszawa Centralna i w pobliżu stacji metra, licznych przystanków autobusowych i tramwajowych. Oba biurowce posiadają certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym w kategorii budynek i na poziomie znakomitym w kategorii jakość zarządzania. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra