Swig3

Kuszące propozycje PKP

Spółka prowadzi postępowania przetargowe dotyczące sprzedaży nieruchomości zlokalizowanych we Wrocławiu. Oferta obejmuje grunty, lokale komercyjne i mieszkania.

PKP SA prowadzi postępowania przetargowe, dotyczące sprzedaży należących do spółki nieruchomości, zlokalizowanych we Wrocławiu.

Oferta  obejmuje grunty, przeznaczone pod wielorodzinną zabudowę mieszkaniową na wrocławskich Kuźnikach (działki o powierzchni od ok. 0,9 ha do ponad 3 ha i cenach wywoławczych z przedziału 4,6-15,9 mln zł) i Brochowie (0,6715 ha, cena wywoławcza 2,8 mln zł) oraz cztery parcele przy ul. Paczkowskiej przeznaczone pod funkcję usługową-handlową (najmniejsza nieruchomość posiada powierzchnię 0,2195 ha; największa – zabudowana – ok. 1 ha). Na sprzedaż przeznaczono także teren przy ul. Suchej (obok dworca Wrocław Główny) o powierzchni 1,2659 ha. Nieruchomość ta jest objęta koncepcją architektoniczno-urbanistyczną rewitalizacji dworca Wrocław Główny wraz z otoczeniem, według której należy ją przekształcić w nowoczesną przestrzeń o charakterze centrotwórczym z funkcjami: handlowo-usługową, biurową i hotelową.

Obok gruntów na sprzedaż wystawiono lokale handlowo-usługowe, w tym m.in. o powierzchni 277 m kw., położony przy ul. Piłsudskiego, w sąsiedztwie dworca Wrocław Główny oraz mniejsze, przy ul. Krynickiej, Małachowskiego i Jabłecznej.

W tegorocznych planach spółka PKP uwzględniła również lokale mieszkaniowe (o powierzchni od 28 m kw.), które w ofercie pojawią się w najbliższych miesiącach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra