bcb wrzesień 2020

BOBO Coworking w Polsce

myhive Crown Point
myhive Crown Point
W myhive Crown Point w Warszawie powstanie nowa przestrzeń coworkingowa.

Po koniec br. zostanie otwarta pierwsza placówka BOBO Coworking. Nowy operator coworkingowy na polskim rynku swoją siedzibę otworzy w budynku myhive Crown Point. Na powierzchni ok. 1700 mkw. powstanie innowacyjne biuro dla start-up’ów, małych i średnich firm, spółek IT, młodych przedsiębiorców i freelancerów. Brokerem transakcji była firma doradcza JLL.

Cieszymy się, że do najemców myhive Crown Point dołącza gracz, który zapewni elastyczną przestrzeń dla mniejszych, innowacyjnych firm. Przestrzenie coworkingowe coraz częściej powstają w wysokiej klasy biurowcach, w prestiżowych dzielnicach, tuż obok siedzib międzynarodowych firm. BOBO Coworking w myhive Crown Point doskonale wpisuje się w ten trend, uzupełniając ofertę biurową na Woli – komentuje Rafał Pisklewicz, Team Leader Leasing Office, IMMOFINANZ.

W warszawskim biurowcu myhive Crown Point będzie znajdować się pierwsza placówka BOBO Coworking. W przeciągu najbliższych 3 lat operator coworkingowy planuje otwarcie kolejnych 5 lokalizacji w największych miastach w Polsce. 

Podjęliśmy strategiczną decyzję o wprowadzeniu na polski rynek naszego najnowszego konceptu biurowego skierowanego przede wszystkim do przedstawicieli branży kreatywnej, start-upów czy freelancerów. Szukaliśmy atrakcyjnej biznesowej lokalizacji w centrum Warszawy, dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Wola była naturalnym wyborem – mówi Daniel Bahman, Business Development Manager, BOBO.

Obiekt myhive Crown Point został oddany do użytku w 2004 r. Oferuje on ok. 10 250 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek znajduje się przy stacji metro Rondo Daszyńskiego oraz w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych. Budynkiem zarządza firma JLL.Biurowiec myhive Crown Point to budynek klasy A, oferujący najemcom bardzo dobry dostęp do środków komunikacji, wysoki standard powierzchni, czy udogodnienia takie jak przestronny taras z widokiem na nowe biznesowe centrum Warszawy – Wolę – mówi Michał Lis, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL. 

 


4.0
Napisz pierwszy komentarz