bcb wrzesień 2020

ASTORIA przyciąga!

ASTORIA Premium Offices
ASTORIA Premium Offices
ASTORIA Premium Offices zyskała nowego najemcę.

Jeszcze w tym roku do biurowca ASTORIA Premium Offices wprowadzi się nowy najemca. Jest to spółka zajmująca się inwestycjami w nieruchomości mieszkaniowe. Na swoje biuro wynajęła ona całe piętro budynku o powierzchni blisko 1400 mkw. Dane nowego najemcy pozostają poufne. Po tej transakcji przestrzeń biurowa obiektu jest już wynajęta w ponad 70 proc. 

To kolejna w tym roku transakcja najmu dotycząca tak dużej po-wierzchni biurowej, a w przygotowaniu są już następne. Stałe zainteresowanie budynkiem ASTORIA Premium Offices najemców z bardzo różnych gałęzi biznesu potwierdza nie tylko atrakcyjność biurowca, ale także wskazuje na trend powrotu do centrum. Najwięcej tegorocznych umów najmu w stolicy zostało podpisanych bowiem właśnie na lokalizacje w centrum miasta. Biorąc pod uwagę powyższe tendencje oraz status negocjacji, zakładamy, że jeszcze w tym roku poziom komercjalizacji budynku będzie bliski 100 proc. – powiedziała Barbara Harrer, Dyrektor Projektu ASTORIA Premium Offices. 

ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Dodatkowo do dyspozycji najemców przeznaczony jest także podziemny parking. Wnętrze biurowca zostało zaprojektowane tak, by umożliwić efektywną aranżację przestrzeni. Generalnym wykonawcą projektu jest STRABAG Sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz