Business House logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

ASTORIA przyciąga!

ASTORIA Premium Offices
ASTORIA Premium Offices
ASTORIA Premium Offices zyskała nowego najemcę.

Jeszcze w tym roku do biurowca ASTORIA Premium Offices wprowadzi się nowy najemca. Jest to spółka zajmująca się inwestycjami w nieruchomości mieszkaniowe. Na swoje biuro wynajęła ona całe piętro budynku o powierzchni blisko 1400 mkw. Dane nowego najemcy pozostają poufne. Po tej transakcji przestrzeń biurowa obiektu jest już wynajęta w ponad 70 proc. 

To kolejna w tym roku transakcja najmu dotycząca tak dużej po-wierzchni biurowej, a w przygotowaniu są już następne. Stałe zainteresowanie budynkiem ASTORIA Premium Offices najemców z bardzo różnych gałęzi biznesu potwierdza nie tylko atrakcyjność biurowca, ale także wskazuje na trend powrotu do centrum. Najwięcej tegorocznych umów najmu w stolicy zostało podpisanych bowiem właśnie na lokalizacje w centrum miasta. Biorąc pod uwagę powyższe tendencje oraz status negocjacji, zakładamy, że jeszcze w tym roku poziom komercjalizacji budynku będzie bliski 100 proc. – powiedziała Barbara Harrer, Dyrektor Projektu ASTORIA Premium Offices. 

ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Dodatkowo do dyspozycji najemców przeznaczony jest także podziemny parking. Wnętrze biurowca zostało zaprojektowane tak, by umożliwić efektywną aranżację przestrzeni. Generalnym wykonawcą projektu jest STRABAG Sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra