Tétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoArchicom logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoINTERBIURO logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vorwerk nad morzem

Biurowiec ENTER
Biurowiec ENTER
Zrealizowany przez firmę Ekolan biurowiec Enter ma nowego najemcę. Do gdyńskiego biurowca wprowadzi się Vorwerk Polska.

Firma Vorwerk Polska oferuje urządzenia wielofunkcyjne Thermomix®. W budynku Enter otworzy ona swoje biuro okręgowe dedykowane potrzebom przedstawicieli handlowych. W nowej siedzibie organizowane będą również spotkania z klientami. Biuro Vorwerk Polska będzie znajdować się na pierwszym piętrze obiektu biurowego Enter znajdującego się przy ul. Śląskiej w Gdyni. Tym samym firma w biurowcu będzie zajmować 450 mkw. powierzchni. W obsłudze transakcji i negocjacji warunków umowy pośredniczyła firma doradcza Querco Property z Gdańska. 

Wyboru budynku zawsze dokonujemy pod kątem możliwości aranżacji wnętrza zgodnie z naszymi standardami. Wszystkie oddziały firmy przygotowane są według spójnego wzoru, dlatego tak istotna jest możliwość dostosowania przestrzeni do naszych wymagań i potrzeb – zaznacza Małgorzata Winiarska, kierownik ds. administracyjnych Vorwerk Polska. 

Jest nam niezmiernie miło, że firma Vorwerk zdecydowała się na ulokowanie swojego nowego trójmiejskiego oddziału w budynku ENTER. Rozpoznawalna - światowa marka, idealnie wpisuje się w listę najemców jak i charakter budynku. Wysoki standard biurowca, doświadczanie dewelopera oraz optymalny sposób zarządzania budynkiem z pewnością zaspokoją potrzeby nowego najemcy – komentuje Filip Chrzanowski, dyrektor działu powierzchni biurowych w Querco Property.

Biurowiec ENTER znajduje się w centrum Gdyni, przy ulicy Śląskiej 47. Na 6 kondygnacjach obiekt oferuje się 4500 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Parter z witrynami od strony głównej ulicy przeznaczony jest na ogólnodostępne usługi. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. 

 


0.0
Tagi: Ekolan
Napisz pierwszy komentarz
mantra