Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Vorwerk nad morzem

Biurowiec ENTER
Biurowiec ENTER
Zrealizowany przez firmę Ekolan biurowiec Enter ma nowego najemcę. Do gdyńskiego biurowca wprowadzi się Vorwerk Polska.

Firma Vorwerk Polska oferuje urządzenia wielofunkcyjne Thermomix®. W budynku Enter otworzy ona swoje biuro okręgowe dedykowane potrzebom przedstawicieli handlowych. W nowej siedzibie organizowane będą również spotkania z klientami. Biuro Vorwerk Polska będzie znajdować się na pierwszym piętrze obiektu biurowego Enter znajdującego się przy ul. Śląskiej w Gdyni. Tym samym firma w biurowcu będzie zajmować 450 mkw. powierzchni. W obsłudze transakcji i negocjacji warunków umowy pośredniczyła firma doradcza Querco Property z Gdańska. 

Wyboru budynku zawsze dokonujemy pod kątem możliwości aranżacji wnętrza zgodnie z naszymi standardami. Wszystkie oddziały firmy przygotowane są według spójnego wzoru, dlatego tak istotna jest możliwość dostosowania przestrzeni do naszych wymagań i potrzeb – zaznacza Małgorzata Winiarska, kierownik ds. administracyjnych Vorwerk Polska. 

Jest nam niezmiernie miło, że firma Vorwerk zdecydowała się na ulokowanie swojego nowego trójmiejskiego oddziału w budynku ENTER. Rozpoznawalna - światowa marka, idealnie wpisuje się w listę najemców jak i charakter budynku. Wysoki standard biurowca, doświadczanie dewelopera oraz optymalny sposób zarządzania budynkiem z pewnością zaspokoją potrzeby nowego najemcy – komentuje Filip Chrzanowski, dyrektor działu powierzchni biurowych w Querco Property.

Biurowiec ENTER znajduje się w centrum Gdyni, przy ulicy Śląskiej 47. Na 6 kondygnacjach obiekt oferuje się 4500 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Parter z witrynami od strony głównej ulicy przeznaczony jest na ogólnodostępne usługi. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. 

 


5.0
Tagi: Ekolan
Napisz pierwszy komentarz
mantra