Pomorskie na targach Expo Real 2014

Biurowiec Enter w Gdyni
Biurowiec Enter w Gdyni
Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL, jakie odbywają się w Monachium licznie reprezentowane jest m.in. województwo pomorskie.

Na najważniejszych targach dotyczących nieruchomości komercyjnych w Europie pojawiły się m.in.: Miasta Gdańsk, Gdynia, Słupsk i Sopot, a także Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego, Agencja Rozwoju Gdyni i Agencja Rozwoju Pomorza, które prezentując oferty z inicjatywy Invest in Pomerania, zachęcają do inwestowania na polskim Pomorzu. Taka współpraca pozwala na uzyskanie efektu synergii w promocji regionu. Łącząc nasze siły w promocji regionu stajemy się z każdym takim kolejnym wydarzeniem coraz bardziej rozpoznawalną marką inwestycyjną – mówi Marcin Piątkowski, Dyrektor Invest in Pomerania.

 

Inwestorom zainteresowanym powierzchniami biurowymi, reprezentanci pod szyldem Invest in Pomerania zaprezentowali kilka nowych inwestycji. W tym m.in. nowo powstający na obszarze Pomorskiego Centrum Logistycznego biurowiec Koga, który będzie pełnił funckję zaplecza administracyjno-usługowego dla służb i podmiotów z branży logistyki i transportu morskiego, obsługiwanego przez Port Gdański.

 

W tym roku podwystawcą na stoisku Pomorza jest także deweloper, firma Ekolan, prezentująca nową inwestycję w Gdyni, biurowiec Enter. Ekolan to firma deweloperska z doświadczeniem w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych. Obecnie mamy w ofercie dwa projekty biurowe: Enter w Gdyni i Good Point 761 w Sopocie. Na targi Expo Real jedziemy z myślą o poznaniu partnerów do przyszłej współpracy – mówiła przed wyjazdem Kinga Panufnik, członek zarządu firmy Ekolan.

 

Na monachijskich targach pojawili się przedstawiciele różnych firm i instytucji związanych z nieruchomościami komercyjnymi – właściciele i pośrednicy nieruchomości, deweloperzy, kierownicy projektów, konsultanci, agenci, architekci, planiści, zarządcy nieruchomości, korporacyjne agencje nieruchomości, menadżerowie do spraw rozwoju, fundusze inwestycyjne, banki i fundusze leasingowe, firmy ubezpieczeniowe, a także przedstawiciele miast i regionów ekonomicznych. Nie brakuje ponadto dziennikarzy (akredytację zgłosiło ok. 1000 dziennikarzy z całego świata) i osób reprezentujących stowarzyszenia branżowe. Targom towarzyszył bogaty program, składający się z ok. 80 sympozjów, seminariów, paneli dyskusyjnych i prezentacji.


0.0
Tagi: Ekolan
Napisz pierwszy komentarz